eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ALPHA-Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: ALPHA-Trans (/thread-46628.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: ALPHA-Trans - MrJoker - 31/05/2018 07:38 PM

Cześć!!
Truck Zapraszam na kolejna część relacji "Słowacki kierowca tyra w Polsce nr.3" Truck






Po rozładunku w Limoges czekala mnie 24-godzinna pauza. Parking był dobrzy i kolega z Polski stał obok mnie. Z Limeges jechalem do Antwerpen.

Image
W Antwerpen rozładovali mnie po 5 godzinach czekania. Myślałem, że nie dostanę ładunku do Munchenu, ale zrobiłem to.

Image
I tutaj już pauze w Munchen i czekalem na sms-a od picior4 gdzie bedzie zaladunek a czy jeszcze dzisiaj.

Image
Jeszcze zatankowac, było akcją.

Image
Image
I potem z Munchenu lece dom do Zamościu.

Image
Wchodzę na baze.

I teraz mam tydzień wolny, potem zapraszam na drogy ponownie.
Mam nadzieję, że się wam to podobało i widzimy sie przy kolejnej prezentacji!



RE: ALPHA-Trans - Karpiu94 - 31/05/2018 08:27 PM

Jest klasa kolego, do zobaczenia na szlaku Smile


RE: ALPHA-Trans - picior4 - 31/05/2018 10:11 PM

Cześć i czołem!

U mnie jak widać wszystko w najlepszym porządku, tylko spedycja męczy krótką krajóweczką. Miałem nie robić, żadnych zdjęć, jednak jadąc z Elbląga do Bialegostoku przejeżdżałem prze Augustów, więc musiałem zrobić fotkę.
Wróciło wiele wspomnień...
Pozdrawiam całą ekipę MTT LOGISTIC!

Image



RE: ALPHA-Trans - Michal_Z_gno - 01/06/2018 11:28 PM

Szkoda, że tylko jedna fotka ale po za tym to wszystko jest wykonane należycie.


RE: ALPHA-Trans - picior4 - 02/06/2018 09:47 PM

Cześć i czołem!





Jak każdy przedsiębiorca, staram się rozwijać firmę, w miare możliwości, aby czerpać jak najlepsze zyski, oraz po to aby kadra miała jak najprostsze zadanie do wykonania.
Wiadomo, że niezbędnym elementem każdego przedsiębiorstwa zajmującego się transportem drogowym są kierowcy.
Dlatego należy stwarzać jak najlepsze warunki pracy. Kierowcy pracujący w firmie ALPHA-Trans, spędzają aż dwa tygodnie na trasach całej Unii Europejskiej, więc nie tylko powinno, ale również zależy mi na ich komforcie i bezpieczeństwie pracy
Z tego też względu postanowiłem zamówić, nowy ciągnik siodłowy.
Postawiłem na sprawdzoną grupę, do której należy Renault Trucks, jednak tym razem zdecydowałem się na Volvo, więc pojechałem do najbliższej mi siedziby Volvo Trucks Group, mieszczącej się w Kalinówce, obok Lublina.

Image

Image

Będąc już na miejscu, zaparkowałem Skodę, i poszedłem do biura porozmawiać z przedstawicielem Volvo Trucks. Pan Marcin, w bardzo konkrenty sposób przedstawił mi całą ofertę Volvo, jak i również zasady leasingu, dla poszczególnych klientów.
W międzyczasie został skonfigurowany model ciężarówki, dla mojej firmy, oczywiście uwzględniając odpowiednie pakiety, serwisowe itd.

Image

Po zakończonych negocjacjach, podpisałem umowę, atrakcyjną dla obu stron i z uśmiechem na twarzy pożegnałem się, wsiadłem do auta i ruszyłem w drogę powrotną.

Image

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Volvo, szczególnie na pochwałę zasługuje profesjonalne podejście do klienta i jego indywidualnych potrzeb.
Mam nadzieję, że nowa ciężarówka Volvo będze równie konkretnie spełniać swoje zadania, tak jak osoby za nią odpowiedzialne. Z pewnością nie jest to moja ostatnia wizyta w Grupie Volvo.
Co do ciężarówki, obserwujcie temat, napewno pojawią się zdjęcia z odbioru mojego pierwszego Volvo.



RE: ALPHA-Trans - maniek3516 - 02/06/2018 10:37 PM

W końcu nowy dupowóz dostanę Big Grin HuraWykrzyknik :E


RE: ALPHA-Trans - picior4 - 13/06/2018 05:38 PM

Image



RE: ALPHA-Trans - Heywood - 13/06/2018 05:53 PM

Widzę handel lusterkami w Magnumce się opłaca. :E


RE: ALPHA-Trans - picior4 - 13/06/2018 06:39 PM

(13/06/2018 05:53 PM)Heywood napisał(a):  Widzę handel lusterkami w Magnumce się opłaca. :E

Prócz lusterek posiadamy jeszcze inne części Smile W razie pytań prosze dzwonić!


RE: ALPHA-Trans - maniek3516 - 14/06/2018 07:17 PM

Tego auta jeszcze nie było w relacji Big Grin

Praga - Metz






Około godziny 8 załadowałem 16 ton opon. Wszystko poszło sprawnie, lecz z dokumentami nie poszło już tak super. Około godziny 19 dostałem w końcu papiery i ruszyłem w kierunku Francji.
Image

No i pauza 45 minut Big Grin
Image

Image

No i lecimy z tematem :E
Image

W końcu troszkę landu Smile
Image

Około 150 km przed Metz skończył mi się czas. Zjechałem na stacje i na niej też spędziłem weekend.
Image

Gdy przeglądałem firmowa korespondencje jeden z truckspotterów w Niemczech strzelił mi fotkę za co serdecznie dziękuje Big Grin
Image

Francja powitała mnie bramkami :E
Image

No i dojechaliśmy na miejsce. Szybka fotka i lecimy rozpinać szmatę.
Image

Pozdrówka od Żabojadów :E