eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ALPHA-Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: ALPHA-Trans (/thread-46628.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: ALPHA-Trans - Hardcor123 - 14/06/2018 07:54 PM

Paaany cudo! 7 fotka jak z reala! 10/10
Ps. Polecam pobrać mod na prawdziwe koła i felgi od 50k :E


RE: ALPHA-Trans - Misiek123 - 14/06/2018 09:37 PM

Truckspotter niby w Niemczech, ale przerywane pasy oddzielające pobocze wskazują na Francję :E Tak czy siak jest git i to bardzo Big Grin


RE: ALPHA-Trans - MrJoker - 18/06/2018 05:00 PM

Cześć!!
Truck Zapraszam na kolejna część relacji "Słowacki kierowca tyra w Polsce nr.4" Truck






Tydzień w domu zakończył się i załadowalem opony Lotniczne do Berlin.
Image
Image

Nightflyer w Polsce.
Image

I jak jechalem do Berlina, szef zadzwonił z ładunkem do Francji.
Image

Czas na przerwę.
Image

Przez Belgia do Francji.
Image
Image

Pociągiem do Wielkiej Brytanii.
Image

Wyjdź z pociągu.
Image

I to wszystko od tego tygodnia.



RE: ALPHA-Trans - maniek3516 - 19/06/2018 10:01 PM

(14/06/2018 07:54 PM)Hardcor123 napisał(a):  Paaany cudo! 7 fotka jak z reala! 10/10
Ps. Polecam pobrać mod na prawdziwe koła i felgi od 50k :E

Zapomniałem w pośpiechu wgrać :E


RE: ALPHA-Trans - picior4 - 20/06/2018 03:25 PM

Cześć i czolem, już jakiś czas mnie tutaj nie było. Odbyłem trochę dluższy urlop i wczoraj wróciłem do pracy.





W poniedziałek o godzinie 16 zadzwoniłem do spedycji, że jutro mogę już ruszać jeżeli coś dla mnie mają. Jacek odpowiedział, że zadzwoni za godzinę jeżeli coś znajdzie, minęła godzina 17, potem 18 i nie zadzwonił, więc koło 20 spokojnie otworzyłem sobie piwko i miło spędziłem wieczór, pomagając naszemu mechanikowi Wieśkowi w warsztacie. Następnego dnia wstałem o godzinie 7:00, zjadłem śniadanie i zacząłem oglądać poranną telewizję, gdy zadzwonił telefon. Odebrałem okazało się że to Jacek ze spedycji, znalazł dla mnie robotę. Szybkie pytanie za ilę moge być gotowy? Odpowiedziałem, że za jakieś 2 godziny, więc wszystko elegancko wyszło, bo miałem na 12 zaplanowany załadunek mebli do Niemiec (Kolonia) w pobliskim Biłgoraju, więc o godzinie 10:00 wyjechalem z bazy, i gdzieś w okolicach 11:15 byłem w Biłgoraju pod bramą Black Red White. Oczywiście pierwsze pytanie o której załadunek? Odparłem , że o 12, więc kochany pan z bramy wysłał mnie na parking bo załadunek punkt 12...
Na szczęście moje i jego rzeczywiście zacząłem ładować o 12, sam załadunek trwal może z 40min, ponieważ chłopaki z wózków ładowali bokiem.
Po załadunku rozplanowałem sobie na dzisiaj dzień pracy, głownym celem było dotarcie do Zgorzelca, (724km, jednak z Biłgoraja, to będzie jakieś 680km).
Planowałem dojść na 9h bez większego problemu, choć nasza kochana A4 posiada pare utrudnień o czym się potem przekonałem, więc tak czy siak musiałem iść na 10h, żeby wykonać plan.

Image

Jazda na załadunek

Image

Już po załadunku w Biłgoraju, zaplandekowane, papiery odebrane, więc ogień!

Image

Image

Image

O godzinie 23:05, zajechałem na na parking w Zgorzelcu, meega zmęczony, ustawiłem kraj zakończenia, popatrzyłem na zegarek, policzylem sobie godziny i okazało się że zdążyłem 10min przed zakończeniem czasu pracy.. ufff co za maraton ładnie się zaczyna tak po urlopie. Tak się rozpisałem o moich wczorajszych przygodach, że zapomniałem wspomnieć o zmianie jaka nastąpiła, czyli teraz jeżdzę czerwoną Magnumką, 480km, nawet to to sobie radzi. Pozdrowionka dla wszystkich!




RE: ALPHA-Trans - Kuba Truck - 20/06/2018 03:43 PM

Opis jest wszystko spoko, ale mało zdjęć a szkoda bo są git Big Grin


RE: ALPHA-Trans - picior4 - 20/06/2018 03:57 PM

(20/06/2018 03:43 PM)Kuba Truck napisał(a):  Opis jest wszystko spoko, ale mało zdjęć a szkoda bo są git Big Grin
Postaram się robić więcej, ale to następnym razem.


RE: ALPHA-Trans - maniek3516 - 21/06/2018 02:44 PM

No to kolejna relacja z trasy na Magnum :E

Toulouse - Paryż






Załadowałem wieczorem worki z ziemniakami. Odjechałem na parking i poszedłem spać. Rano po godzinie 7 udałem się do biura gdzie o trzymałem dokumenty dotyczące ładunku.
Image

Francja i bramki - dwie nierozdzielne rzeczy Big Grin
Image

Kierunek Paryż!!
Image

No i 45'tka. Obiad, kawka i lecimy do celu.
Image

Image

Końcówka drogi bardzo przyjemnym landem. Do celu 54km i 1,5 godziny czasu pracy. Wszystko idzie zgodnie z planem.
Image

No i rozładowujemy Big Grin
Image



Moc i Energia pany!! Big Grin






RE: ALPHA-Trans - picior4 - 21/06/2018 10:43 PM

Cześć i czołem!

No i jest w końcu!
Moje nowe Volvo , zostalo dzisiaj odebrane, i przyprowadzone do domu przez mojego wspólnika i Wieslawa, naszego speca od spraw technicznych.
Jest to stanadrdowe Volvo o podwoziu Low Deck, oraz wygodną i praktyczną kabiną Globetrotter.
Sercem tego auta, jest 13-litrowy silnik D13K generujący moc 500km, oczywiście spełniuający emisję spalin Euro 6, skrzynią natomiast jest I-SHIFT, dokładniej AT2412F z podstawowym pakietem oprogramowania Basic PTO Functions.
Oczywiście dokupilem też parę dodatków dla wygody kierowcy np. dolna leżanka posiada elektrycznie regulowany podgłowek, lampki led w środku kabiny, czy zasłonki oddzielające część sypialną od miejsca pracy (tak niestety Volvo nie posiada tego w standatrdzie), auto posiada również pakiet Advance dodając do radia przydatne funkcje, takie jak:
-odtwarzanie MP3
-technologia Bluetooth
-złącza AUX i USB
Volvo zostało spięte z naczepą Krone Mega Liner, a cały zestaw został pomalowany w nowe oficjalne barwy firmy.
Jedynym minusem tego samochodu jaki stwierdził, docelowy użytkownik auta, jest to, że, "nie podklei już więcej rzepa- porcelana"
Mam nadzieję, że nowe auto będzie się sprawowało bardzo dobrze, bez większych awarii, już niedługo wyrusza w pierwszą trasę.

Image

Image

Image

Image




RE: ALPHA-Trans - Michal_Z_gno - 21/06/2018 11:10 PM

Muszę powiedzieć, że malowanie mnie zaskoczyło pozytywnie bo jest świetne.