eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ALPHA-Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: ALPHA-Trans (/thread-46628.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: ALPHA-Trans - Hardcor123 - 26/06/2018 03:06 PM

Ojoj zmiany, zmiany i to na dobre! Poszerzyć flote, zamiast Carefoura dać tam baze i będzie cud miód! :E


RE: ALPHA-Trans - Kacperovski - 26/06/2018 03:38 PM

Oby ten Maniek nie poszedł do jakiegoś dziada Tongue


RE: ALPHA-Trans - maniek3516 - 26/06/2018 04:33 PM

(26/06/2018 03:38 PM)Kacperovski napisał(a):  Oby ten Maniek nie poszedł do jakiegoś dziada Tongue

Man poszedł do znajomego i będzie dalej jeździł po drogach, dostarczając materiały budowlane na skład budowlany Smile


RE: ALPHA-Trans - maniek3516 - 26/06/2018 08:49 PM

Premierowo w naszej VS Big Grin

Relacja z jednej z pierwszych tras dziewiczego kołka po Europie Big Grin

Przed państwem najnowszy nabytek firmy Volvo FH IV :E


Glasgow-Rzym





Około godziny 10 czasu polskiego załadowałem 18 ton pluszowych zabawek. Początkowo miało to być 15 ton ale gdy pracownicy zobaczyli naczepę Mega to nawet nie zastanawiali się. Załadowali ile tylko się dało i udało się nie przekroczyć dopuszczalnej wagi. W deszczu musiałem jeszcze chodzić po dokumenty... Ech....
Image

No i fotka na jednej z krzyżówek. Dostałem to zdjęcie na firmowy e-mail od Polaka mieszkającego na co dzień na wyspach. Serdeczne dzięki Big Grin Może jeszcze kiedyś się spotkamy Big Grin
Image

Ta pogoda na wyspach to jest naprawdę... Z drugiej strony w Polsce wcale nie lepiej...
Panie premierze jak żyć? 2smiech
Image

Przez pierwszy dzień udało mi się przejechać 674 km co uważam za dobry wynik Wink Pauza wypadła tak, że wylądowałem na parkingu... Ikei Tongue
Image

Wstałem rano, zjadłem śniadanie, popatrzyłem na mapę, zrobiłem kawkę i jazda. Obecnie dojeżdżam do przeprawy przez kanał La Manche
Image

Francja tradycyjnie zaczyna się bramkami... Dobrze że jest ten TelePass czy jak to tam bo zwariować by szło tyle ich jest...
Image

Kierunek Bazylea!!
Image

Po tych bramkach kawałek landu. Jakoś lubię jeździć tymi bocznymi drogami. Może dlatego że nie lubię monotonii?
Image

Granica Francusko-Szwajcarska
Image

Uwielbiam góry. To powietrze, cisza, krajobrazy. Uwielbiam takie trasy :E
Image

No i wieczorkiem wpadamy do Włoch. Zostało nam jakieś 600km i około godziny czasu pracy także pomału zawijam się na najbliższy parking i odpoczynek.
Image

No i pauza. Byłem sobie kupić coś na zgagę jakieś Reni to i po drodze taka fotka trochę na odwal. Do celu zostało mi 536km.
Image

Tak mi się dobrze spało... Aż mi się zaspało... Zamiast 11 godzin snu było prawie dwanaście ale to tam... Raz się może zdarzyć. Teraz jem obiad i lota na Rzym!
Image

Tak się dobrze jeździ że zapominam że Volvo to też dobry wielbłąd. I zawsze da o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie. Zjazd na stację, tankowanie do pełna, zakup kawy i jedziemy na spokojnie dalej mając około 50 minut zapasu.
Image

Na rozładunek dotarłem późnym popołudniem. Dojechałem pod bramę i zapytałem się kiedy będzie rozładunek. Portier zadzwonił i kazał podjeżdżać pod rampę numer 1 bo akurat jest wolna. No i po godzinie zostałem rozładowany.
Image


Podsumowując:
Przejechałem już Volvo prawie 8 tys km. Prowadzi się całkiem inaczej niż nasz "Dziadek". Pneumatyczne zawieszenie robi swoje. Wygodne przestronne. Co chwilę mnie zaskakuje. Zdziwiłem się bardzo, ale średnie spalanie przy motorze 500 km waha mi się w okolicy 32-35l/100km co na Volvo jest według mnie bardzo dobrym wynikiem. Zobaczymy co dalej. Narazie złego słowa nie mogę powiedzieć :E











RE: ALPHA-Trans - Heywood - 26/06/2018 08:57 PM

Czemu jeździsz z opuszczonymi łapami?


RE: ALPHA-Trans - Kuba Truck - 26/06/2018 09:00 PM

No król jest tylko jeden, nie dziwota, że złego słowa powiedzieć nie możesz Big Grin


RE: ALPHA-Trans - maniek3516 - 26/06/2018 09:01 PM

(26/06/2018 08:57 PM)Heywood napisał(a):  Czemu jeździsz z opuszczonymi łapami?

One są podniesione bo naczepa jeździ normalnie. Taki złudzenie trochę, choć jak patrze na fotki mogłyby być trochę wyżej.


RE: ALPHA-Trans - Michal_Z_gno - 26/06/2018 10:50 PM

Fotki na 10/10 a zestaw ta jak już pisałem wcześniej (na palcach jednej ręki można policzyć zestawy vskowe wykonane w takim dobrym stylu).


RE: ALPHA-Trans - MaTiPL - 29/06/2018 09:13 PM

Super fotki!, co do zestawiku to po prostu piękny <3


RE: ALPHA-Trans - picior4 - 02/07/2018 03:31 PM

Cześć i czołem!

Z dniem dzisiejszym został sprowadzony na bazę nasz nowy pojazd.
Tym razem, poszliśmy troszkę w inną stronę niż ostatnio i postawiliśmy na DAF-a.
Jest to ciągnik typu "mega" z silnikiem PACCAR MX-13 o mocy 480km i dwunasto biegową automatyczną skrzynią TraXon, są to same nowiści w ofercie DAF-a, ponadto nowa skrzynia potrafi jeszcze lepiej wykorzystać funkcję EcoRoll, a co za tym idzie zużycie paliwa jest jeszcze mniejsze!. Sam ciągnik posiada wszystkie wymagane systemy bezpieczeństwa oraz parę udogodnień dla kierowcy, takich jak radio kompatybilne z USB i AUX, zestaw głośnomówiący, oraz dodatkową lodówkę.
Jak widać na poniższych zdjęciach auto posiada kabinę typu SSC, co daje również bardzo dobre warunki pracy dla kierowcy. Ciągnik posiada akcesoryjną blendę, oraz pomalowaną atrapę, przez DAF Wanicki.
Mamy nadzieję, że DAF spełni nasze wymagania, choć jak mówi stare przysłowie "Pożyjemy, zobaczymy!"

Image

Image

Image

Image