eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kierownica na padzie, samoczynnie skręca w prawą stronę. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Kierownica na padzie, samoczynnie skręca w prawą stronę. (/thread-46642.html)



Kierownica na padzie, samoczynnie skręca w prawą stronę. - PavelOS - 19/04/2018 08:26 AM

Mam pada od Xboxa One. Skonfigurowałem go sobie, wg. tego poradnika Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wszystko ładnie pięknie działa, można grać, ale irytujące jest to, że cały czas, kierownica delikatnie skręca w prawo a co za tym idzie, muszę co chwilę odbijać kierownice w lewo. Czy ktoś z Was, miał podobny problem na padzie? Jak sobie z tym poradzić?

Dodatkowo, czasami kamera delikatnie obsuwa się do dołu, przez co też muszę ją regulować.

Pad jest nowy, na innych grach sprawuje się świetnie.


RE: Kierownica na padzie, samoczynnie skręca w prawą stronę. - mrdziurex69 - 19/04/2018 09:02 AM

Posiadam też pada od xboxa one s. Miałem ten sam problem ale minimalnie zmniejszyłem czułość kierownicy aby zniwelować efekt luzu na analogach w padzie..... działa i gra się świetnie.


RE: Kierownica na padzie, samoczynnie skręca w prawą stronę. - italianoGT - 19/04/2018 09:56 AM

Dokładnie o to chodzi bo też miałem ten problem i właśnie zmniejszyłam czułość


RE: Kierownica na padzie, samoczynnie skręca w prawą stronę. - PavelOS - 19/04/2018 11:47 AM

Dzięki bardzo. U mnie bawienie się z czułością kierownicy, nic nie daje. Dopiero po podbiciu do maksa nieliniowości układu sterowania, jest ok.
Próbuje dalej ogarnąć kamerę, która dalej potrafi delikatnie zjeżdżać w dół samoczynnie.


RE: Kierownica na padzie, samoczynnie skręca w prawą stronę. - KUBIX22463711 - 26/11/2023 05:19 PM

Miałem podobną sytuację na padzie Genesis P65. Też zwiększyłem na maksa nieliniowość układu sterowania i wszystko już działa. Cool Smile