eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Racer (/forum-471.html)
+---- Dział: Fotki i filmiki (/forum-473.html)
+---- Wątek: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D (/thread-46710.html)



Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - Mlodziak - 01/05/2018 11:52 AM

Dzień dobrym wszystkim! Aktualnie wracam do Racera, ale to będzie mój pierwszy raz na tym forum Smile. Do rzeczy, 2 tygodnie temu zakupiłem od kolegi z forum piękną Hondę Civic z potężnym 1.4IS Big Grin. Do roboty była caaała zawiecha, bo autem nie można było normalnie jechać. Nie mam czasu na pisanie opowiadania (jak zawsze XD) więc trzymajcie fotki Big Grin.

Image

Image

Image



RE: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - random_passanger - 01/05/2018 11:59 AM

Racer...to były czasy. Smile Jaka to jest wersja? Model Hondy faktycznie zasługuje na uznanie, wszystko w niej działa? Pytam bo niektóre modele do Racer'a były piękne ale jak się popatrzyło w lusterka, światła czy cienie, to okazywało się że nadają się do kosza... Smile


RE: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - Michal_Z_gno - 01/05/2018 01:20 PM

Niezła bryka no i oczywiście w swoim czasie jedna z najlepszych gier tego rodzaju jak nie najlepsza bo jest to połączenie: pasji, świetnego wykonania i całość oddana ludziom za darmo (teraz za darmo to wiadomo co można jedynie dostać :E).


RE: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - filipmix024 - 01/05/2018 02:12 PM

Niech służy, potężna bestia. W moim niebieskim była dużo lepsza... Big Grin


RE: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - Mlodziak - 01/05/2018 06:12 PM

(01/05/2018 11:59 AM)random_passanger napisał(a):  Racer...to były czasy. Smile Jaka to jest wersja? Model Hondy faktycznie zasługuje na uznanie, wszystko w niej działa? Pytam bo niektóre modele do Racer'a były piękne ale jak się popatrzyło w lusterka, światła czy cienie, to okazywało się że nadają się do kosza... Smile

Ta Honda jest naprawdę spoko. Wersja gry to RC4 Wink, tak zwane CG.


RE: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - Mlodziak - 02/05/2018 08:56 AM

Z góry przepraszam za post po postem Wink.

Zapomniałem Wam pokazać moje Daily. Początkowo jak to ja chciałem bardzo Vaga, lecz nie znalazłem w tych pieniądzach dobrego Passata B6, a jednak A6 C6 jest trochę drogie Wink. Dlatego wybrałem E46 z silnikiem M43TUB19, czyli 1.9 benzyną. E46 ma prawie Full wyposażenie. Do auta dołożyłem zderzaki Mpakiet i lotkę. 105 KM nie pozwala tu na bardzo dynamiczną jazdę, ale na dojazdy do pracy jest świetne, jednak planuję ją zmienić, bo mam te E46 już drugi rok. Planuję teraz już zakupić jakiegoś Vaga Big Grin. A może Wy mi coś polecicie?

Honda ma się dobrze, zamówiłem do niej gwint Ta Śmietnix. Niestety felg nie znalazłem, bo jedyne pasujące do tego auta uciekły mi sprzed nosa Wink. Jeśli macie jakieś propozycje na Daily oraz na fele do Syfika to śmiało piszcie Wink!

Image

Image

Image

Image



RE: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - filipmix024 - 02/05/2018 03:06 PM

Tylna reja olbrzymia, że prawie sie nie mieści, te drewno to chyba z amelinium było przerabiane. :E


RE: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - Mlodziak - 02/05/2018 06:26 PM

(02/05/2018 03:06 PM)filipmix024 napisał(a):  Tylna reja olbrzymia, że prawie sie nie mieści, te drewno to chyba z amelinium było przerabiane. :E

Panie, czego sie pan spodziewasz po przebiegu 388k XD?


RE: Mlodziak|Garage czyli kto to panu tak spi*****ił?! :D - filipmix024 - 03/05/2018 10:24 AM

(02/05/2018 06:26 PM)Mlodziak napisał(a):  
(02/05/2018 03:06 PM)filipmix024 napisał(a):  Tylna reja olbrzymia, że prawie sie nie mieści, te drewno to chyba z amelinium było przerabiane. :E

Panie, czego sie pan spodziewasz po przebiegu 388k XD?

Trza było mnie poprosić to bym ci solidnego Lanoska Sporteła sprowadził. :E :E :E