eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



RE: InterFarm Transport - Brian M. - 16/01/2019 09:47 PM

No Dyziek ładnie Big Grin Czekam na dłuższą relacje!


RE: InterFarm Transport - Cezary T. - 16/01/2019 10:06 PM

Wasze zestawy robią robote Smile Fajnie to wygląda . Będzie kiedyś rekrutacja do was?


RE: InterFarm Transport - DawidK - 16/01/2019 10:37 PM

No na Twojej grafie o wiele lepiej to wygląda!


RE: InterFarm Transport - Vojtaz125 - 17/01/2019 06:28 PM

Lekki poślizg ale relacyjka wchodzi



Image

[Baza] - Zentis[Siedlce] - Storck[Halle] - Nestle[Nunspeet]

Poniedziałek


W niedziele dostałem info od Adama, że w poniedziałek o 8 mam w Zentis, w Siedlcach załadować 18 ton dodatków owocowych do cukiernictwa. Jedną zrzutkę mam w Halle, a drugą w Nunspeet. Wstałem o 6, zjadłem śniadanie, zapakowałem rzeczy do Volvo, o 6:40 odpaliłem fure, żeby się rozgrzała i o 7 wystartowałem na Siedlce. Pod firmę zajechałem 0 7:50. Poszedłem z papierami do biura, wpuścili mnie na firmę i od razu zaczęli załadunek Wink O 9:20 wyjechałem z firmy, wpadłem na A2 i leciałem nią do Mińska Mazowieckiego, w którym zjechałem na DK50. 50 prułem do Wiskitek, gdzie wykręciłem 45. Potem znowu rura na A2, w okolicach Strykowa mijałem jakieś budowy, reszta drogi spokojna. Cały czas 85 na liczniku, więc jechało się miło Big Grin Pod Poznaniem znowu 45. Po pauzie zjechałem z A2 na DK92 i jechałem ją do Rzepina. Całkiem przyjemny odcinek, uwielbiam tam jeździć Wink W Rzepinie znowu wjechałem na A2, do granicy jak i już u Niemca był mały ruch, więc na luzie dojechałem do Berlina, gdzie tacho zawołało na 9.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wtorek

Obudziłem się 3 rano, zjadłem śniadanie, sprawdziłem na szybko wiadomości i pogodę, i o 4 wyleciałem z parkingu w kierunku pierwszego rozładunku. Autostradą 2 doleciałem do Hanoweru idealnie na pierwszą 45 tego dnia. Na parkingu pogadałem trochę z kierowcami i poleciałem do Storcka. Zajechałem pod firmę, papiery, szybkie pogadanki i rozładunek przyczepy. Po rozładunku wleciałem na A33 i wykręciłem 45 pod Osnabrückiem. Ostatnia prosta, wyjechałem z parkingu, kaganiec na 90 i pi*da express do Nunspeet. Po 2 godzinach zajechałem pod firmę, od razu powiedzieli, żebym podjechał pod rampę, rozładowali szybciutko i pojechałem na parking odpocząć. Teraz czekam na telefon od Adama z kolejnym ładunkiem. Baja!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Miałem dosyć długą przerwę od pisania ale mam nadzieje że jakoś to wygląda



RE: InterFarm Transport - legutek22 - 17/01/2019 06:35 PM

Bardzo przyjemna relacyjka Biggrin2 jedyna rzecz która mnie w tym volvo denerwuje to te firanki 9w0yi0


RE: InterFarm Transport - WeiserPL - 17/01/2019 06:37 PM

Nooo takie relacje to można oglądać Big Grin Jest git!


RE: InterFarm Transport - Brayoo - 17/01/2019 06:47 PM

Musze powiedzieć, że fajnie to wygląda Smile


RE: InterFarm Transport - Urbannn - 17/01/2019 07:22 PM

Wojtek świetna robota! Powiem ci że stęskniło mi się za twoimi relacjami Big Grin


RE: InterFarm Transport - frugokwiatek - 17/01/2019 07:29 PM

Masnooooo! Big Grin


RE: InterFarm Transport - Redek - 17/01/2019 08:11 PM

Fotka na stacji fajna. Smile