eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



RE: InterFarm Transport - Dyziek - 27/01/2019 02:54 PM

Czołem! Droga do Estonii przebiegła szybko i bez żadnych problemów. We wtorek, w miejscowości Johvi, w firmie Farmi załadowałem 17 ton przetworów mlecznych, które miałem zawieźć do centrum dystrybucyjnego sieci sklepów Biedronka, w Sosnowcu. Po załadowaniu, cynk do spedytora o wyjeździe i w drogę...

Image

W nocy z wtorku na środę byłem na miejscu, od razu firma rozładowała mnie po czym zrobiłem obowiązkową przerwę.
Rano, po ogarnięciu się udałem się na kolejny załadunek, tym razem do miejscowości Pszczyna, a dokładnie do Zakładów Mięsnych - Henryk Kania
Po podstawieniu się pod rampę, magazynierzy zaczęli mnie ładować 20-stoma tonami wędlin ,które trafią do centrum dystrybucyjnego sieci sklepów Lidl w Kremmen, pod Berlinem.
Towar załadowany, ponownie wiadomość do spedytora o starcie i w drogę!

Image

Po drodze nie obyło się bez pięknych krajobrazów, które po przekroczeniu granicy od razu dały się we znaki..

Image

Image

W środę wieczorem byłem już na miejscu, nie było żadnej kolejki więc od razu bez zbędnego czekania otwarłem drzwi i ustawiłem się pod rampę. Po sprawdzeniu świeżości towaru przez tamtejszy personel, zaczęli mnie rozładowywać.

Image

Towar rozładowany, ja ustawiony na parkingu to i można znowu zacząć obowiązkową przerwę. Telefon do spedytora o obecnej sytuacji, omówienie kila ważnych spraw i możemy iść spać..

Image



RE: InterFarm Transport - Vojtaz125 - 27/01/2019 03:02 PM

Gitara tekst i foty tylko trochę mało ich ;D


RE: InterFarm Transport - Dolar - 27/01/2019 03:07 PM

Przedostatnia fotka najbardziej mi się podoba. Świetna jest jak i zestaw.


RE: InterFarm Transport - DawidK - 27/01/2019 03:19 PM

Konkretnie, oby tak dalej!


RE: InterFarm Transport - Urbannn - 27/01/2019 04:17 PM

Tekst niczego sobie, foty też klasa. Jednak przydało by się ich więcej 10/10


RE: InterFarm Transport - frugokwiatek - 27/01/2019 04:20 PM

Ostatnia fotka fajna i szkoda że tak mało Big Grin


RE: InterFarm Transport - Redek - 27/01/2019 04:51 PM

Druga fotka przyjemna reszta tez fajna. Smile


RE: InterFarm Transport - kazan1234 - 27/01/2019 05:33 PM

Chłopaki ładnie pracują z czego jestem bardzo zadowolony Cool Z racji takiej, że Scania raczej łatwych warunków pracy nie będzie miała zakupiłem do niej orurowanie dachowe oraz 4 halogeny kelsy. Zamontowałem, pospinałem kable na osobny włącznik, żeby nie było jakiegoś większego problemu podczas kontroli ;P Nakleiłem też logo firmowe na globie i zamontowałem trąby, nieźle dają, trzeba przyznać Szczerbol Z racji takiej, że Brian ma remont to przez ten tydzień ja będę urzędował w Scanii dlatego nie ma jego dodatków do wnętrza. Koniec tego mojego gadania, czas na fotkę Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: InterFarm Transport - Dolar - 27/01/2019 05:35 PM

Świetny jest ten skład, nowa Scania pięknie komponuje się z żywcówką.


RE: InterFarm Transport - DawidK - 27/01/2019 06:04 PM

Mega to wyglądaWink