eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



RE: InterFarm Transport - Adam.J - 09/02/2019 12:26 PM

Ciekawe fotki 10/10 Smile


RE: InterFarm Transport - Urbannn - 09/02/2019 12:43 PM

No Dawid, fajna szybka relacja. Liczę w przyszłości na coś obszerniejszego Big Grin


RE: InterFarm Transport - Urbannn - 09/02/2019 03:22 PM

Siemanko Wszystkim! Pokazałem jakiś czas temu zestaw, teraz łapcie relację z ostatniego tygodnia. Może dupy nie urywa, ale zawsze coś :E





Image

Łuków- Drachten- Zwolle- Boboli- Legnica


Poniedziałek

Wstałem rano, około 6. Zrobiłem sobie paróweczki, szybką herbatkę i zacząłem się pakować do wyjazdu. Przy okazji posprzątałem w domu, bo jak zawsze na to czasu nie ma, a że załadunek był późno i na miejscu to stwierdziłem że czas najwyższy na jakieś porządki. Spakowany wyszedłem z domu i o 7:30 byłem już na Parkingu i pakowałem się powoli do auta. Po 25 minutach byłem gotowy aby podjechać na załadunek. O godzinie 9 już ładowali mnie w Zakładach Mięsnych w Łukowie. W międzyczasie udało mi się jeszcze złapać z Kacprem. Wyleciałem około 10 na spokojnie. Startowałem 76, poźniej w Garwolinie koło McDonalda na E372. W Kołbieli na rondzie wskoczyłem na 50 i nią aż do A2, zaraz za Żyrandowem. Droga szła fajnie, jak narazie testowałem warunki ekonomiczne mana, czy spalanie będzie szło lepiej niż w Dafie u Adama Big Grin Matson leciał i na 45' doleciałem na MOP Chwałszyce. Zrobiłem sobie Kawuśkę i zgadałem się z Adamem na Pauzunię :E. Oczywiście, jeżeli ktoś czytał relacje Adama to wie, że my Kulczykowi zarabiać nie dajemy, także zaraz po wyskoczeniu z 45' obleciałem Poznań S11 i w Sadach na 92. Uwielbiam tą drogę, niby 70 się leci w maxie, ale fajny klimacik. Przed Rzepinem wbiłem się znów na A2. Tutaj już nic ciekawego się nie działo jak to u Niemca, także na spokojnie doleciałem na autohofa Shella w Theessen przy dwójce. Tam czekałem na Adama. Przyjechał, zrobiliśmy kolacyjkę, wypiliśmy piwko i pogadaliśmy o starych czasach. Zostało tylko się położyć spać i rano ruszać na Holandię.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Wtorek

Wstałem o 5:50, zrobiłem szybkie śniadanko, czyli tradycyjne paróweczki. Obudziłem Adama, zjedliśmy razem, pogadaliśmy i o 6:30 wyleciałem. Co jak co, ale u tych naszych zachodnich sąsiadów to nuda straszna, ale z grubsza wam opowiem jak to wyglądało. Leciałem 2 aż do Hanowera, poźniej odbitka na 7, następnie 27 do Bremy i tam obrzeżami miasta do 28, a na niej szybka 45'. Tą drogą leciałem aż do Bunde i tam jazda na A7 do Aldi w Drachten na rozładunek. Cały czas cisnąłem bo myślałem że uda się szybko rozładować, ale przetrzymali mnie 4h bo żadnej wolnej rampy, no i oczywiście coś im nie pasowało w papierach. Na szczęście spedytor po paru telefonach dogadał sprawę, dzięki czemu mogłem jeszcze dzisiaj dolecieć do Zwolle i tam kręcić pauzę aby jutro się rozładować Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Środa

Wstałem rano, załatwiłem papiery i o 7 zrzucali już towar z solówki. Chłopaki szybko się uwinęli, także sprzęgłem zestaw i o 9 byłem już na załadunku w Boboli. tam poszło już trochę z samym załadunkiem, ale przynajmniej papiery gładko poszł i o 10:30 mogłem wylecieć w stronę domu. Załadowałem 18 ton mrożonych pizz do Centrum Dystrybucji Lidla w moim mieście, czyli Legnicy. Co najlepsze się okazało, że w poniedziałek mam ładunek z Żarowa, także 4 dni w domku :E Wracając do trasy. Do autostrady miałem rzut beretem, także w ciągu 5 minut wskoczyłem na A1, następnie 30 i 2 na styk do sławnego Garbsena. Trafiły się 2 razy roboty drogowe, ale tak jak mówiłem, na stryk doleciałem na 45'. Szybka Kawa i ogień do granicy. Tutaj już było się bez zbędnych opóźnień, także mogłem testować Manika na lewym pasie. Powiem Wam szczerze, że jestem miło zaskoczony. Fajnie się zbiera, a i ekonomia jazdy nawet przy pełnym ogniu jest jak dla mnie zadowalająca, ale zobaczymy na koniec miesiąca jak to wyjdzie Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Czwartek

Obudziłem się około 3, szybka poranna toaleta, śniadanko i w drogę. Zostało około 120km, także nie było na co czekać tylko jechać. Oczywiście 90 lewym i ogień 18, a w Krzyżowej zjazd na A4. Droga krótka, a tym bardziej taka którą znam od podszewki, ale co tu można się rozpisywać o kawałku naszej A4. Zjechałem w Nowej Wsi Legnickiej i po 10 minutach stałem już pod bramą. Miałem stać, około 2 godzin, ale tato często odbiera złom tutaj i zna kierownika. Jeden telefon i od ręki mnie wpuścili na zakład. Tak odbiegając od tematu, będę musiał kiedyś wrzucić parę fotek jak uda się bujnąć Manikiem taty Big Grin. Poczekałem 40 minut pod rampą i chłopaki mnie zrzucili. Około 9 stałem już na parkingu niedaleko domu.

Image

Image

Image

Image

Image


Z góry dzięki Wszystkim za komentarze i mam nadzieję, że "lekturka" się podobała. Strzała! Big Grin



RE: InterFarm Transport - Brian M. - 09/02/2019 03:25 PM

Bardzo fajnie to wygląda Big Grin Czekam na kolejną relację !


RE: InterFarm Transport - frugokwiatek - 09/02/2019 03:26 PM

Ale kocur! 10/10Heart


RE: InterFarm Transport - WeiserPL - 09/02/2019 04:54 PM

Świetna ta relacja Dawid! Big Grin


RE: InterFarm Transport - Marcin1693 - 09/02/2019 04:57 PM

Bardzo ładna relacja, jest na czym oko zawiesić Big Grin


RE: InterFarm Transport - Johny Trucker - 09/02/2019 10:25 PM

Kocur Heart


RE: InterFarm Transport - scaniadriverv8 - 09/02/2019 10:37 PM

Świetna relacyjka Smile


RE: InterFarm Transport - DawidK - 09/02/2019 11:08 PM

Bardzo fajnie to wygląda, lubie Twoje opisy. Fotki generalnie bardzo fajne ode mnie 10/10