eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



RE: InterFarm Transport - Urbannn - 13/02/2019 05:46 PM

Jak dla mnie Git. Foty świetne, ale brakuje trochę tekstu :E


RE: InterFarm Transport - WeiserPL - 13/02/2019 05:59 PM

Spoko wrzutki Panowie! Big Grin


RE: InterFarm Transport - Vojtaz125 - 13/02/2019 07:51 PM

Siemano!
W sobotę ode mnie i Dawida wleci relacja, w której jechaliśmy razem z Polski aż do Lyonu we Francji Wink A tutaj daje fotkę z parkingu, na którym czekałem na Dawida Big Grin

Image



RE: InterFarm Transport - Owca - 13/02/2019 08:10 PM

No Wojti fajna fotka Big Grin


RE: InterFarm Transport - Ania - 13/02/2019 08:39 PM

Jest dobrze, na tym jak i poprzednich zdjęciach.
p.s: tylko pamiętajcie o fotkach w formacie jpg. lub jpeg.


RE: InterFarm Transport - Redek - 13/02/2019 10:50 PM

Fajny ten tandem zawsze to coś innego. Smile


RE: InterFarm Transport - Urbannn - 13/02/2019 11:08 PM

Lecimy na Lyon Big Grin

Image



RE: InterFarm Transport - Brian M. - 14/02/2019 03:11 PM

Fajnie masz w środku Big Grin Szerokiej !


RE: InterFarm Transport - kazan1234 - 15/02/2019 02:09 PM

Ładnie idzie wam z tymi relacjami i to mi się podoba! Sobota jutro, ja czekam chłopaki Tongue


RE: InterFarm Transport - Dyziek - 15/02/2019 06:00 PM

Poniedziałek: Weekend, weekend i po weekendzie. Co przyniósł nowy tydzień? A więc tak, wstałem o godzinie 6:00. O godzinie już 7:00 byłem już na miejscu załadunku, a dokładnie w Zakładach Mięsnych w Łukowie gdzie po ustawieniu agregatu w chłodni na 2 stopnie załadowali mi 20 ton mięsa ,z którym miałem się udać do Włoch, do Wenecji, do magazynu chłodniczego ''Frigovenice''. Po załatwieniu papierów oraz poinformowaniu spedytora, wyruszyłem w drogę Wink

Image

Na granicy Polsko - Czeskiej, zrobiłem obowiązkową pauze, zjadłem obiad oraz porobiłem parę zdjęć Smile

Image

Pauza minęła, to w drogę! Big Grin

Wtorek, późny wieczór: Wjechałem do Wenecji po czym pojechałem do magazynu w celu rozładunku. Towar bez żadnych komplikacji przeszedł test jakości oraz rozładunek. Papiery załatwione no to można iść spać..

Image

Image

Image

Środa: Telefon od spedytora o miejscu załadunku. Tym razem jedziemy do miasta Triest gdzie mam załadować 21 ton bananów z Kamerunu, a celem dostawy jest Centrum Dystrybucyjne sieci sklepów Lidl w Bydgoszczy. Godzina 10:00 ładunek załadowany, papiery załatwione no to w drogę!

Image

Piątek, późny wieczór. Wjeżdżam do Bydgoszczy, rozładowuje towar i lecimy na kolejny załadunek do Kowalewa Pomorskiego gdzie będę ładował 9 ton pampersów, które trafią do Rumunię. Ale pierw obowiązkowa pauza i żarcie rzecz jasna Big Grin

Image

Sobota, rano: Pampersy załadowane ale pierw zjeżdżamy na weekend, na bazę żeby w końcu odpocząć bo tygodniu pracy. W poniedziałek ogień na Rumuna! Szerokości!

Image

Image

Image