eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



RE: InterFarm Transport - Marcin1693 - 03/03/2019 08:22 PM

Fajny tutaj klimacik Big Grin


RE: InterFarm Transport - JackTruck - 03/03/2019 08:41 PM

No jest megaa Big Grin bardzo przyjemnie wygląda ta 4Lka w tym zestawieniu Smile .


RE: InterFarm Transport - Wojtek! - 03/03/2019 09:01 PM

No pięknie, nie powiem Wink


RE: InterFarm Transport - Aras. - 03/03/2019 11:34 PM

Czwórka robi swój klimat, relacja ogólnie spoko wyszła.


RE: InterFarm Transport - Michal_Z_gno - 04/03/2019 12:55 AM

To już jesteś trzeźwy po tej przygodzie w rowie i "pożyczeniu" zestawu przez kolegę Pytajnik :E


RE: InterFarm Transport - kazan1234 - 04/03/2019 06:19 AM

(04/03/2019 12:55 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  To już jesteś trzeźwy po tej przygodzie w rowie i "pożyczeniu" zestawu przez kolegę Pytajnik :E

Jakiej przygodzie z rowem bo chyba coś nie czaję Tongue


RE: InterFarm Transport - Kędzierzawy - 04/03/2019 07:53 AM

Takich relacji chce się czytać..


RE: InterFarm Transport - Michal_Z_gno - 04/03/2019 10:08 AM

(04/03/2019 06:19 AM)kazan1234 napisał(a):  
(04/03/2019 12:55 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  To już jesteś trzeźwy po tej przygodzie w rowie i "pożyczeniu" zestawu przez kolegę Pytajnik :E

Jakiej przygodzie z rowem bo chyba coś nie czaję Tongue

W sumie też bym nie chciał pamiętać ale chodzi o to ale w sumie dla ścisłości ty były krzaki a nie rów więc mój błąd :E





RE: InterFarm Transport - kazan1234 - 04/03/2019 06:07 PM

(04/03/2019 10:08 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  
(04/03/2019 06:19 AM)kazan1234 napisał(a):  
(04/03/2019 12:55 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  To już jesteś trzeźwy po tej przygodzie w rowie i "pożyczeniu" zestawu przez kolegę Pytajnik :E

Jakiej przygodzie z rowem bo chyba coś nie czaję Tongue

W sumie też bym nie chciał pamiętać ale chodzi o to ale w sumie dla ścisłości ty były krzaki a nie rów więc mój błąd :E



To nie ja byłem pijany tylko on!


RE: InterFarm Transport - frugokwiatek - 04/03/2019 09:31 PM





Siemka,dziś coś ode mnie Big Grin

Poniedziałek
Wstałem o 9:00,na spokojnie się ogarnąłem,zrobiłem śniadanie,wypiłem kawę. Nie musiałem się śpieszyć bo załadunek miałem na godzinę 15, Poszedłem do sklepu zrobić jakieś szybkie zakupy na następne dni i była już 11,koło 13:20 wyjechałem z bazy. Droga upłynęła szybko bo to nie całe 100 km Big Grin O 14:40 byłem na miejscu,kazali mi się ustawić przed bramą i czekać na wyświetlenie numeru z rampą do podjazdu. Ładowałem 18 ton napojów do magazynu w Elblągu. Pani w biurze wydała mi papiery i nie pozostawało mi nic innego jak dzida przed siebie! Cool Wyjazd z Lublina poszedł sprawnie i szybko,trochę się korkowało na obwodnicy ale nie było tragedii. Do Warszawy droga układała się spokojnie. Na wysokości Ostródy wykręciłem pauzę i zjadłem sobie kanapki przygotowane w domu. Na miejsce zajechałem koło 21,firma była czynna do 22 więc tego samego dnia udało mi się zrzucić i czekać na dalsze informacje od spedycji. Smile


Image


Image


Image


Image


Image


Wtorek
Po rozładunku udałem się na parking,gdzie spędziłem noc. Po przebudzeniu zobaczyłem sms od spedytora Adama z kolejnym ładunkiem i szczegółami. Big Grin Zrobiłem szybko poranną toaletę i udałem się po wskazany adres. Załadowałem 15 ton jabłek z którymi miałem strzał do Rygi. O 12 wyjechałem w kierunki granicy w Grzechotnikach. Ruch był spory, szło to bardzo mozolnie,w dodatku na granicy odstałem drugie tyle Sad Na szczęście na autostradzie udało mi się trochę podgonić i po jakimś czasie byłem już w okolicach Kaliningradu. W Sowiecku wjechałem na Litwę gdzie musiałem wykręcić pauzę i startowałem następnego dnia dalej.


Image


Image


Image


Image

Image


Image


Image



Środa

Przebudziłem się nad ranem bo nie mogłem spać i przeleżałem na łóżku chyba z 2 godziny do wybicia budzika. Wstałem i zacząłem się szykować do wyjazdu. Do Rygi droga była nudna i nic ciekawego się nie działo. Tongue Rozładunek miałem w centrum miasta w markecie do którego trochę zabłądziłem przez roboty drogowe i zamknięte drogi w centrum miasta ale jakoś się udało. Na tym mój dzień się zakończył bo kolejny załadunek miałem następnego dnia i udałem się na zwiedzanie miasta.


Image


Image

Czwartek

Czwartek powitał mnie z dobrymi wieściami bo ładowałem do Sztokholmu czyli w końcu jakiś inny kierunek niż dotychczas. Tongue Prom miałem na 15. Ustawiłem się w kolejce do wjazdu a w między czasie otworzyłem laptopa i dokończyłem oglądać film z poprzedniej pauzy. Big Grin W Szwecji byłem po dobrych kilu godzinach,w czasie podróży przespałem się trochę i zjadłem obiad który był w cenie biletu Big Grin Z promu pojechałem pod wskazany w dokumentach adres, a było to jakieś gospodarstwo.


Image


Image


Image


Image



Jest to moja pierwsza relacja,może nie jest idealna i zdaję sobie z tego sprawę ale jak możecie to zmotywujcie komentarzem do dalszego rozwoju! Ok Smile
Pozdro!