eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



RE: InterFarm Transport - frugokwiatek - 08/03/2019 03:54 PM

Fajne wnętrze Big Grin


RE: InterFarm Transport - Dyziek - 10/03/2019 02:48 PM

Poniedziałek: Po weekendzie trzeba znowu wziąć do roboty ,a więc rano udałem się na załadunek krów w Wiśniewie pod Siedlcami, które miałem dostarczyć do Zakładów Mięsnych Sokołów w Gądkach ,koło Poznania. A więc klapki otwarte to można lecieć na ten załadunek! Smile

Image

Po godzinie 15 byłem już rozładowany, więc po załatwieniu papierów i poinformowaniu spedytora udałem się na kolejny załadunek, tym razem do Ługów Ujskich, pod Piłą gdzie ładowałem trzodę chlewną na mięso od rolnika. Po godzinie byłem już gotowy, a więc po załatwieniu formalności pojechałem na parking gdzie zrobiłem szybką pauzę Wink

Image

Image

Pauza zrobiona, to uruchamiamy maszynę i lecimy do Kiskunfélegyháza ,na Węgrzech do zakładów mięsnych Hungary Meat Smile

Image

Image

Wtorek: Kwadrans po godzinie 14'stej byłem już na miejscu, gdzie czekałem na swoją kolej w celu rozładunku, przede mną był jeden zestaw więc nie cała godzina i powinienem stać już w wyznaczonym miejscu Wink

Image

Po załatwieniu papierów, poinformowaniu spedytora udałem się na załadunek byków na mięso do miejscowości Vasad, niedaleko Budapesztu. Klapki pozamykane to można jechać Wink

Image

Image

Po dwóch godzinach byłem już załadowany, a więc z bykami na mięso lecę do Zakładów Mięsnych Pekpol w Ostrołęce Wink

Image

Oczywiście po drodze nie zabrakło Truck Spotterów Big Grin

Image

Po wjechaniu do ojczyzny moim oczom ukazał piękny zachód słońca, nie obyło się oczywiście bez zdjęć Wink

Image

Środa: Po rozładowaniu byków na mięso udałem się na pobliską stację benzynową gdzie zrobiłem obowiązkową pauzę..

Image

.. w między czasie spedytor dał kolejny załadunek, tym razem miałem udać się do Marianowa koło Mławy na gospodarstwo, gdzie ładowałem trzodę chlewną na mięso, która miała być dostarczona do miejscowości Ledurga ,na Łotwie do skupu bydła i masarni Ceplisi Wink
A więc komu w drogę, temu czas! Big Grin

Czwartek: Późnym wieczorem byłem już rozładowany i gotowy, spedytor poinformowany więc idziemy spać, a rano jedziemy już na bazę Smile

Piątek: Rano już byłem gotowy do drogi, a więc szybkie śniadanie, informacja do spedytora o powrocie to lecimy!

Image

Na Łotwie też nie brakuje Truck Spotterów Big Grin Strzałeczka!

Image

A więc ostatnie kilometry i jesteśmy na bazie, co przyniesie kolejny tydzień? Tego wszystkiego dowiem się w niedzielę! Szerokości! Smile

Image



RE: InterFarm Transport - Brian M. - 10/03/2019 02:53 PM

Świetne fotki Dawid 10/10


RE: InterFarm Transport - DawidK - 10/03/2019 03:03 PM

Fajnie się to prezentuje :E


RE: InterFarm Transport - frugokwiatek - 10/03/2019 04:08 PM

10/10 Dawid Big Grin


RE: InterFarm Transport - Johny Trucker - 10/03/2019 06:39 PM

Zdjęcia wyglądają fajnie. Nie myślałeś nad tekstem z każdego dnia, a później zdjęcia? 10/10


RE: InterFarm Transport - Urbannn - 10/03/2019 07:04 PM

Dobra robota Dawid Big Grin


RE: InterFarm Transport - Maciejos - 13/03/2019 09:43 PM

Przyjemnie się to czyta. Jedynie co mógłbym dodać od siebie, to zatrudniłbym Ci jakiego kolegę do podwójnej, coby szybciej latać z tym żywcem. Wink


RE: InterFarm Transport - ZbieglyMorson - 13/03/2019 09:51 PM

Ma w sobie to coś ten zestaw, czekam na więcej z nim Big Grin


RE: InterFarm Transport - scaniadriverv8 - 13/03/2019 10:28 PM

Świetnie się ten zestaw prezentuje Smile