eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



InterFarm Transport - kazan1234 - 01/05/2018 01:51 PM

NASZE USŁUGI

Główny trzon naszej oferty stanowią międzynarodowe usługi transportowo-spedycyjne obejmujące teren Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem takich krajów, jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Wielka-Brytania, Irlandia, Hiszpania, Austria, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Rosja i Kazachstan. Zróżnicowana flota pojazdów ciężarowych pozwala nam na szybki i komfortowy dla naszych klientów transport towarów różnego typu, m.in.: ładunków całopojazdowych oraz neutralnych. Usługi świadczymy zarówno w trybie standardowym, jak i ekspresowym. Zapewniamy bezpieczną realizację zleceń przewozowych gwarantując korzystne warunki współpracy.

FLOTA

Rozbudowana flota pojazdów ciężarowych takich marek, jak: MAN, Volvo, DAF i Mercedes umożliwia nam rzetelne i sprawne świadczenie usług transportowych dostosowanych do potrzeb konkretnej branży.

Flotę InterFarm Transport tworzą pojazdy starsze. Własne i nowoczesne zaplecze warsztatowe umożliwia nam regularne serwisowanie ciężarówek. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom pojazdy w doskonałym stanie technicznym, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz dostarczenie go na czas we wskazane miejsce.

Ponadto każdy pojazd z naszej floty możemy monitorować przy pomocy systemu GPS i śledzić jego trasę w czasie rzeczywistym, w sposób ciągły za pośrednictwem naszej strony internetowej. Taką możliwość mają również współpracujący z nami kontrahenci.

PROFESJONALNE ZAPLECZE

Na terenie parkingu znajduje się również centralna dyspozytornia wyposażona w środki łączności i nowoczesne urządzenia sterownicze.Wciąż udoskonalane zaplecze techniczne naszej firmy dopełniają: sprawnie funkcjonująca flota samochodowa to podstawowe narzędzie naszej pracy, a odpowiednio wyposażone zaplecze pozwala nam efektywnie wykorzystać jej zasoby i zagwarantować naszym klientom:
-realizację zadań szybko i na czas,
-funkcjonalne pojazdy w doskonałym stanie technicznym,
-bezpieczne dostarczenie towaru we wskazane miejsce.

TABOR

Volvo FH13 2009+Schmitz

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.[u

DAF105 SSC Edition+Schmitz

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

DAF105 SSC Blue+Schmitz

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Scania S+Pezzaioli

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

MAN TGX E6 Tandem+Schmitz

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: InterFarm Transport - Kubalek - 01/05/2018 02:02 PM

Bardzo fajnie Smile


RE: InterFarm Transport - kacperek - 01/05/2018 02:46 PM

no i to mi się podoba! zestawy mistrzowskie;d


RE: InterFarm Transport - WeiserPL - 01/05/2018 02:59 PM

Świetnie wyszło!


RE: InterFarm Transport - kazan1234 - 02/05/2018 12:10 PM

Jak się podoba to git! Cool

Majóweczka, więc trochę z Wojtkiem podłubałem przy TGA. Zmieniliśmy kolor loga, ponieważ tamten był paskudny i według nas teraz jest lepiej. Doszły też koguty i tabliczka z racji takiej, że może kiedyś się przyda Biggrin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: InterFarm Transport - Vojtaz125 - 02/05/2018 12:57 PM

Tak było, nie zmyślam ;D


RE: InterFarm Transport - BiednyAdam - 02/05/2018 01:20 PM

jest rekru


RE: InterFarm Transport - kazan1234 - 02/05/2018 01:22 PM

(02/05/2018 01:20 PM)BiednyAdam napisał(a):  jest rekru

nie


RE: InterFarm Transport - Vojtaz125 - 02/05/2018 03:05 PM

Witam, witam i o zdrowie pytam!
Jak już widzieliście wcześniej Man jest już gotowy do trasy, więc ugościłem się i czekam na dalszy bieg wydarzeń. Co do trasy i relacji odpowiem tak:

,,Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!''

Image



RE: InterFarm Transport - WeiserPL - 02/05/2018 03:13 PM

Witam. Także jestem kierowcą w InterFarm Transport, więc wypadałoby się przedstawić, zwłaszcza kiedy jeszcze na tym forum nie działałem. Trafił mi się taki prosty, a zarazem ładny zestaw, czyli Volvo FH 3 generacji w dużej kabinie z 500-konnym silnikiem, a do tego naczepa chłodnia marki Schmitz. Tamci się będą męczyć z różnymi maszynami, a ja tylko otwieram drzwi i będzie ładowany.Cool Już niedługo wpadnie jakaś większa relacja (a ode mnie będziecie mogli się spodziewać ich dużo), a na razie fotka z szybkiej trasy w poniedziałek na rozładunek do magazynów BLS pod Kownem.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.