eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotki i fotorelacje baj Pivek - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotki i fotorelacje baj Pivek (/thread-46787.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Fotki i fotorelacje baj Pivek - Pivek - 15/05/2018 06:56 PM

Siemka! Postanowiłem założyć temat, w którym będę wrzucał swoje fotki i fotorelacje z wirtualnych tras. Będę starał się to robić w miarę regularnie, ale nie zawsze czas pozwala.

Przejdźmy do rzeczy. Jestem kierowcą w firmie ATM Logistics i na co dzień poruszam się autem, które widać na poniższym zdjęciu. Jest to DAF XF Pure Excellence z silnikiem o mocy 480KM i w najwyższej kabinie Super Space Cab. Naczepa aktualnie jest to chłodnia Kogel, ale zdarza się także czasem polecieć z firanką. Głownie jeżdzę po Niemczech, Francji, Austrii, Szwajcarii oraz Włoszech, rzadko zdarza się coś po Polsce. Zapraszam do komentowania. Dzisiaj powinna pojawić się jeszcze relacja z trasy. Pzdr.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - Lisiarz - 15/05/2018 07:35 PM

Zestawik ciekawy, czekam na więcej Big Grin


RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - kamyczek - 15/05/2018 07:42 PM

ŁOGIEN FEEST <3


RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - Michal_Z_gno - 15/05/2018 08:23 PM

To zapowiada się kolejny temat jako pozycja obowiązkowa do śledzenia Smile


RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - Pivek - 15/05/2018 10:12 PM

Piła -> DBK Koszalin -> Piła -> Wałcz -> Drolshagen

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Siemka! Miała być dzisiaj długa relacja, a wyszło zadanie specjalne. Przed wyjazdem do Niemiec po auto zostałem wybrany przez szefa do odbioru nowego auta z DBK w Koszalinie. Na miejsce miałem udać się pociągiem, aby stamtąd odebrać nowiutkiego DAFa i wrócić do Piły po naczepę. Następnie całym zestawem udać się na bazę Heuela w Drolshagen, aby przekazać to auto jego kierowcy, a sam wpakować się w załadowane auto i ruszyć w kierunku Francji. O 8 rano stawiłem się na placu DBK w Koszalinie, podpisałem potwierdzenie odebrania pojazdu, zgarnąłem dowód i resztę papierów i ruszyłem szybko w kierunku Piły. Droga przebiegła dość szybko i około godziny 11 byłem już w Pile, na bazie. Podpiąłem się pod naczepę, wpakowałem szybko wcześniej uszykowane rzeczy z osobówki i poleciałem po dokumenty od naczepy. Tak około 11:30 wyjeżdżałem już z placu w kierunku na Wałcz, gdzie miałem ładować do Anglii. Oczywiście ja z tym jadę tylko do Drolshagen, gdzie oddaje auto z ładunkiem innemu kierowcy, a sam wsiadam w swojego fafika i lecę na o wiele ciekawsze kierunki, ale o tym w kolejnej relacji. Myślę, że drogi na bazę spedycji nie ma sensu opisywać, bo jest to ciągle zakorkowana A2. Aktualnie jestem już wpakowany do swojego auta i muszę się wypauzować, żeby jutro ruszyć z pełnym czasem. Pozdro!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - Michal_Z_gno - 15/05/2018 11:27 PM

Wszystko ładnie i czysto wykonane 10/10


RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - Pivek - 25/01/2019 11:18 PM

Jako iż nie mam już VSki to czas wskrzesić ten temat :E Będą tutaj się pojawiać relacje z tras.

Aktualnie pracuje u pewnego dziada z okolicy. Na stan dostałem MANika z 2011 roku w manualu. Kierunki to głównie kraje Beneluksu jak i Niemcy. Z tego co wiem to MAN jest tylko na jedno kółko bo mam dostać coś innego.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - DawidK - 25/01/2019 11:28 PM

Fajne to jest, ale czekam na stałe autko Big Grin


RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - Michal_Z_gno - 26/01/2019 01:59 AM

MAN całkiem niezły i szkoda, że nie na stałe no ale zobaczymy co tam pokażesz następnym razem Tongue


RE: Fotki i fotorelacje baj Pivek - Lanker - 26/01/2019 07:46 AM

Elegancki manik Wink