eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Interior package Scania R and S 2016 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Interiory do ETS 2 (/forum-123.html)
+----- Dział: Paczki interiorów (/forum-380.html)
+----- Wątek: [ETS2] Interior package Scania R and S 2016 (/thread-47040.html)



Interior package Scania R and S 2016 - Rockeropsiempre - 18/06/2018 01:35 AM

Interior package Scania R and S 2016

ZAKAZ REUPLOADU NA INNE FORA ORAZ PROSZĘ O ZACHOWANIE ORYGINALNEGO LINKU!

Właśnie skończyłem niezależny pakiet wnętrz. W chwili obecnej obejmuje tylko (i nie jest mało) 8 różnych wnętrz dla Scania R i S 2016, ale w przyszłości zostanie poszerzony, aby stworzyć bardziej kompletny pakiet obejmujący pozostałe marki samochodów ciężarowych.

Dane techniczne:

- 8 różnych wnętrz.
- Obowiązuje dla Scania R i S 2016.
- Służą, zarówno w normalnej kabinie, jak w wysokiej kabinie.
- Mod jest niezależny i dodaje wnętrza, nie zastępuje ich, więc oprócz istniejących w grze, możemy również cieszyć się tymi nowymi.
- Wszystkie wnętrza są odblokowane od poziomu zero, więc mając wystarczająco dużo pieniędzy, możemy je kupić.

Co ciekawe, większość wnętrz, do których jesteśmy przyzwyczajeni, jest w środku bardzo piękna, ale jeśli chodzi o oglądanie ciężarówki z zewnątrz (kamera 2), zawsze widzimy to samo, to znaczy rozmazany i szarawy obraz, który w Większość modów jest taka sama. Starałem się poprawić jakość tak bardzo, jak to możliwe, ale obrazy wnętrza działają w bardzo niskiej rozdzielczości, więc starałem się je poprawić w jak największym stopniu w tych okolicznościach, a na filmie widać zarówno samo wnętrze, widziane od wewnątrz, jak i własne wnętrze, widziane z zewnątrz ciężarówkI.

Image

Image





Wersja gry: 1.31.x

Autor: Rockeropsiempre


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .