eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Tedy - 10/09/2020 08:08 PM

Fotorelacja na bardzo wysokim poziomie, świetne i różnorodne fotkiSmile


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 03/10/2020 08:02 AM

Dawno coś wrzucałem, ale jak wiadomo - rok szkolny się zaczął miesiąc temu i w związku z tym, że w listopadzie przez miesiąc będę miał praktyki to trzeba złapać trochę ocen żeby potem nie było problemu z wystawieniem, do tego dochodzi kurs na prawko (a w niedługim czasie również na wózki widłowe). Wszystko to powoduje, że na grę mam znikome ilości czasu, jednak w tym tygodniu udało mi się siąść na poważnie do ETSa i zrobić dwie trasy.
Pierwsza z nich to przewóz mrożonek z Nowego Sadu w Serbii do Hunedoary w Rumunii. Stamtąd zabierałem mięso wieprzowe do Widynia w Bułgarii. No właśnie, Bułgaria. O ile większa część obu tych tras przebiegła bez problemu, w słońcu, z pięknymi widokami, to w Bułgarii zaczęło padać. Nie, nie padać. Zaczęło lać. Lało w tak dużym stopniu, że przy wjeździe na zjazd z autostrady zestaw po prostu zaczął się ślizgać i nijak nie mogłem ruszyć. Dopiero po chwilowym blokowaniu zjazdu z autostrady zestaw ruszył i powoli czołgałem się do skrzyżowania a potem do firmy, w której miałem się rozładować. Na miejsce zajechałem po 21, firma była zamknięta, ale ochrona na podstawie dokumentów wpuściła mnie na plac i mogłem kręcić pauzę do rana. W zasadzie dobrze, że nie było teraz rozładunku, bo nie chciało mi się wychodzić na ten deszcz. Jedynie szybko wyszedłem z ciągnika, cyknąłem fotkę i co sił w nogach wróciłem do środka. Dobra, koniec mojego gadania, teraz czas na fotki. Strzałeczka Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Adrian Wedrowicz - 03/10/2020 09:51 AM

Zestaw Fajny , + fotki jak żywe


RE: G&K Transporte - Tedy - 03/10/2020 09:53 AM

To już kolejna świetna i bardzo duża fotorelacja, kapitalne i różnorodne fotki i nic więcej nie trzebaBig Grin


RE: G&K Transporte - Ziom - 03/10/2020 10:40 AM

Genialna i fantastyczna + bardzo duża fotorelacja oraz ponadto świetne różnorodne foty i ujęcia - 10/10 Cool


RE: G&K Transporte - Mateo - 10/10/2020 01:57 PM

Witam
Dzis tylko jedna fota z załadunku kurczaków do Lublina, zalewam małą czarną i w droge Smile

Image



RE: G&K Transporte - Ranger - 10/10/2020 11:36 PM

Ciekawa fotka Wink


RE: G&K Transporte - Ziom - 11/10/2020 07:18 AM

Nawet niezła foteczka Big Grin


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 18/10/2020 09:56 AM

Jakieś tam fotki robionej podczas dostawy z Bułgarii do Turcji Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Tedy - 18/10/2020 10:28 AM

Bardzo fajne fotki pomimo, iż większość zrobiona w czasie deszczu lub nocąSmile