eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Ziom - 10/04/2021 11:38 AM

Kapitalna porcja fotek Smile


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 13/04/2021 10:47 AM

Image

Witam wszystkich! Zgodnie z zapowiedzią sprzed paru dni wrzucam wam relację z pierwszej dłuższej trasy po Półwyspie Iberyjskim. Na pierwszy ogień pójdą fotki z dostawy płodów rolnych z Saragossy do dwóch odbiorców – pierwszego w miejscowości A Coruna, a drugiego w Porto w Portugalii.
Po załadunku standardowo zabezpieczenie towaru, odebranie dokumentów i ruszamy w trasę. Z początkowych „kilometrów” trasy nie mam niestety fotek, bo w Saragossie był taki ruch, że na operowanie aparatem nie było zbytnio czasu. Trzeba mieć tam oczy dookoła głowy, bo niektórzy mają w zwyczaju ignorować znaki i wjeżdżać tuż przed maskę. Fotki pojawiają się dopiero w momencie, gdy odjechałem nieco od miasta i zatrzymałem się na przerwę. Jako, że miałem spory nadmiar czasu na zrzucenie towaru zarówno u odbiorcy w Hiszpanii, jak i w Portugalii, za zgodą spedytora wykręciłem pauzę dosyć długą – zacząłem ją wieczorem i skończyłem dopiero o świcie. Około 5 rano odpaliłem konia i ruszyłem w dalszą trasę. Na szczęście nie było żadnych nieszczęśliwych przygód po drodze, jednak musiałem pojechać drobnym objazdem, bo pewien odcinek autostrady był zablokowany. Odbiorca w A Corunie otrzymał towar zgodnie z planem, około godziny 11.00. W czasie rozładunku wykręciłem 45 minutówkę, a następnie jechałem dalej – ku drugiemu odbiorcy. Do przejechania zostało mi jakieś 300 kilometrów, więc wyrobiłem się w jakieś 4h z drobnym hakiem. Na firmę wjechałem akurat 5 minut przed zakończeniem czasu pracy, więc po podstawieniu na rozładunek pozwolono mi wykręcić pauzę i na tym mój dzień pracy się zakończył. W ramach przerwy udałem się na spacer po mieście, żeby trochę pozwiedzać.
Małe info :E Niestety zapomniałem sobie poustawiać fotki pod względem kolejności ich robienia :E mniej więcej je poustawiałem w kolejności, jednak zapewne coś poszło nie tak, więc zaznaczam że fotki są w kolejności nijakiej :E


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Helmuuteq76 - 13/04/2021 12:27 PM

Fotki jak zwykle najwyższej jakości 10/10


RE: G&K Transporte - Tedy - 13/04/2021 12:44 PM

Która to już z kolei tak kapitalna fotorelacja to już nie zliczę10/1010/1010/10


RE: G&K Transporte - Ziom - 13/04/2021 12:51 PM

Fotorelacja jest na mistrzowskim poziome Wykrzyknik. Kadry i ujęcia fenomenalne totalna bomba 10/10 10/10Mdleje Brawa


RE: G&K Transporte - Bozo - 13/04/2021 03:35 PM

Wyśmienite ujęcia Smile. 10/10


RE: G&K Transporte - michalz - 13/04/2021 10:42 PM

Świetna relacja Smile Big Grin


RE: G&K Transporte - Redek - 15/04/2021 06:38 PM

Ta scania to konkret.


RE: G&K Transporte - Michal_Z_gno - 16/04/2021 06:04 AM

Relacja godna pozazdroszczenia 10/10


RE: G&K Transporte - Daras94 - 16/04/2021 11:54 AM

Mega Relacja... Smile