eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 17/08/2018 12:12 PM

Rzym -> Neapol -> Pescara Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Wojciech V8 - 17/08/2018 12:49 PM

Kilka ujęć mi się nie podoba, ale ogólnie jest bardzo ładnie. Dziwną macie tylko rejestrację. Smile


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 17/08/2018 12:57 PM

(17/08/2018 12:49 PM)Wojciech V8 napisał(a):  Kilka ujęć mi się nie podoba, ale ogólnie jest bardzo ładnie. Dziwną macie tylko rejestrację. Smile

Typowa szwedzka rejestracja bez eurobandu, a w Szwecji nie ma takiego wymogu więc sobie taką zrobiliśmy :E


RE: G&K Transporte - Wojciech V8 - 17/08/2018 12:58 PM

(17/08/2018 12:57 PM)Kurdianeł napisał(a):  
(17/08/2018 12:49 PM)Wojciech V8 napisał(a):  Kilka ujęć mi się nie podoba, ale ogólnie jest bardzo ładnie. Dziwną macie tylko rejestrację. Smile

Typowa szwedzka rejestracja bez eurobandu, a w Szwecji nie ma takiego wymogu więc sobie taką zrobiliśmy :E

Nawet żem nie wiedział.

Powodzenia.


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 17/08/2018 01:01 PM

(17/08/2018 12:58 PM)Wojciech V8 napisał(a):  
(17/08/2018 12:57 PM)Kurdianeł napisał(a):  
(17/08/2018 12:49 PM)Wojciech V8 napisał(a):  Kilka ujęć mi się nie podoba, ale ogólnie jest bardzo ładnie. Dziwną macie tylko rejestrację. Smile

Typowa szwedzka rejestracja bez eurobandu, a w Szwecji nie ma takiego wymogu więc sobie taką zrobiliśmy :E

Nawet żem nie wiedział.

Powodzenia.

Dzięki haha Big Grin


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 21/08/2018 10:56 AM

Pescara (I) --> Linköping (S) Truck

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wybaczcie że na razie jest bez opisów, ale niestety nieuchronnie za dwa tygodnie wraca monotonna szkoła, więc jestem w trakcie ogarniania wszystkiego. Gdy już się ogarnę, to powrócą opisy Smile



RE: G&K Transporte - Helmuuteq76 - 21/08/2018 12:27 PM

Zdjęcia jak zawsze u was bardzo dobre Big Grin 10/10


RE: G&K Transporte - Kędzierzawy - 21/08/2018 04:58 PM

Pełna profeska jak zwykle Big Grin


RE: G&K Transporte - Paweł - 21/08/2018 05:59 PM

Naklejek w środku nie masz:E


RE: G&K Transporte - Lisiarz - 22/08/2018 03:11 PM

Bergen (NO) - Reykjavík (IS)
Ładunek: Napoje
Waga: 23 t

Po wykręceniu pauzy 11h ruszyłem na załadunek. Ładunek był dość delikatny - napoje w szklanych butelkach. Uwinęli się w godzinę. Firma na szczęście mieściła się przy terminalu promowym. Miałem jechać do Islandii... i pojechałem tam ostatni raz. Nigdy więcej kursów na Islandię. Nigdy.
Sama przeprawa promowa była spokojna. Przesiadka na drugi prom na Wyspach Owczych i potem przybić do brzegu Islandii. Zaraz po zjechaniu z promu i wyjechaniu na drogę stanąłem na pierwszej lepszej stacji benzynowej w celu napojenia Skakanki. Po wypełnieniu zbiorników Dieslem i uregulowaniu płatności ruszyłem dalej. Droga mijała spokojnie, aż do czasu. W pewnym momencie na czołowe wyjechało mi Renault. Nie miałem czasu zareagować. Jedynie lekko skręciłem kierownicą, lecz impakt był nieunikniony. Poczułem jedynie uderzenie, po czym straciłem przytomność. Odzyskałem ją dopiero w szpitalu. Poza wstrząśnieniem mózgu i potłuczeniami nic mi się nie stało. Niestety tego samego nie można powiedzieć o osobach podróżujących w Renault. Czołowe zderzenie z 40 tonowym zestawem, rozpędzonym do prędkości 80 km/h... Chyba nie muszę mówić. Wypuścili mnie po tygodniu ze szpitala. Nie pozostało mi tylko nic jak wsiąść w samolot i wrócić do Szwecji, a potem pozałatwiać sprawy związane z ubezpieczeniem etc. Nie będę opisywał tutaj tego, jednak była to dość żmudna droga. Wypadek został szybko wyjaśniony przez islandzkie służby, a wina była po stronie Renault. Finalnie otrzymaliśmy od ubezpieczyciela auto zastępcze w postaci Scanii S520. Niestety zbytnio się ono nie przydało, gdyż postanowiłem sobie wtedy wyjechać na wakacje, a gdy wróciłem, to na bazie stała już nowiutka Scania, która była wierną kopią poprzedniej, oczywiście przed wypadkiem :E Niestety, pojawiły się problemy z dealerem Ekeri i nadal czekamy na naczepy, jednakże wydają się one zmierzać ku pozytywnemu końcowi. Ja tymczasowo wskoczyłem na nasz trzeci zestaw, czyli Scanie R560. Zrobiłem szybki kurs Sundsvall - Sztokholm - Helsinki - Sundsvall. Stoję na bazie, bo prawdopodobnie za niedługo pożegnamy Kogle na rzecz bardziej skandynawskich naczep :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ciąg dalszy nastąpi...