eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Michal_Z_gno - 08/09/2018 12:26 AM

Fotki wyszły dość przyjemne Smile


RE: G&K Transporte - xDEMON93x - 08/09/2018 10:27 AM

Dobra relacja. Tylko zdjęcia w nocy rób w lepszych momentach bo na kilku nic nie widać prawie Tongue


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 09/09/2018 09:43 AM

Witam Big Grin




Larnaka (CY) --> Ruse (BG)

Dzisiaj będzie ponownie bez mapki, bo wracałem z Cypru, a jak ostatnio mogliście wiedzieć nie pokazuje mi promu do Saloników do Grecji, tylko przez Turcję, więc no :E Załadowali mnie chłopaki o 11-stej, potem autostradą na prom i płyniemy przed 34 godziny do Grecji :E Widoki super, zapierają dech w piersiach, ale jak wszystko kiedyś i ta sielanka się musi skończyć. Zjechałem o 15 z promu i pozostawało mi jakieś 550 km do celu. Piękny zachód słońca umilał mi trasę przez góry, a następnie autostrady przez Serbię. W Bułgarii ponownie góry, więc trochę kierownicą trzeba było pokręcić :E Do celu dojechałem rano, godzinkę przed otwarciem sklepu, więc poczekałem i zaczęli rozładunek. Dokąd teraz pojadę? Najprawdopodobniej słoneczna Espaniola :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wybaczcie za ten opis, ale jakoś nie mam weny, zresztą jest też inny powód - sprawy sercowe ale nie ważne to jest Heart



RE: G&K Transporte - Grzechosław - 09/09/2018 12:53 PM

No no, postarałeś się :E 10/10


RE: G&K Transporte - Kamil - 11/09/2018 06:56 PM

Jak zwykle w formie 10/10


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 12/09/2018 04:34 PM

Image

Ruse (BG) --> Nowy Sad (SRB)

Po rozładunku poszedłem na miasto, bo już nieco ogarniałem tamte tereny, w końcu bywałem tam trochę jeszcze za czasów Metalvii itp itd. Zjadłem w końcu jakiś porządny obiad i po paru godzinach zacząłem powoli "sunąć się" w stronę parkingu na którym zostawiłem zestaw. W między czasie dostałem wiadomość, że kolejnym punktem docelowym będzie.... Nowy Sad. Myślałem, że tak jak obiecano będzie to Hiszpania, a tu proszę - północ Serbii. Nowy Sad - również urokliwe miasteczko w którym wiele razy bywałem. Załadunek miałem 3 godziny później, więc zrobiłem jeszcze najważniejsze rzeczy i dopiero wtedy pojechałem na firmę. Przewidywany czas dojazdu do celu był między godziną 21 a 22. Tak też się stało - wyrobiłem się i jeszcze tego wieczora zaczęli mnie rozładowywać, a ja mogłem odpocząć bo całodziennym użeraniu się z bułgarskimi i serbskimi kierowcami na krętych landówkach i w ostatniej fazie na autostradach. W międzyczasie słuchałem ulubionych piosenek, które są może i stare jak świat, ale nadal je uwielbiam i mi się nie nudzą :E O 21.13 dojechałem na plac, więc tak jak mówiłem, zaczęli rozładunek, a ja mogłem rozprostować kości. Następny cel? Hiszpania. Teraz już na pewno, bez oszukiwań i przesunięć :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Grzechosław - 12/09/2018 06:12 PM

No cóż, miazga jak zwykle Big Grin


RE: G&K Transporte - Grzechosław - 13/09/2018 03:33 PM





Czołem!

Limerick [IRL] ----- Uzhorod [UA]

Kolejna relacja na szybko tym razem z kursu do Użhorodu na Ukrainie Smile Miłego oglądania!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do ocenki! Big Grin



RE: G&K Transporte - Grzechosław - 15/09/2018 08:51 PM





Czołem!

Uzhorod [UA] ----- Sundsvall [SWE]

Jeszcze jedna szybka relacyjka z powrotu na bazę w Sundsvall Smile Miłego oglądania!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do oceny! Big Grin



RE: G&K Transporte - Michal_Z_gno - 16/09/2018 12:08 AM

Nie się czego doczepić bo jest fajnie.