eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Bozo - 11/11/2018 06:02 PM

Kolor naczepy biało-niebieski = królewski Big Grin


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 12/11/2018 01:46 PM

Witam Big Grin

Image

W piątek po południu, dostałem od spedytora SMS'a, że ładuję napoje gazowane i jadę z nimi do Czerniachowska w obwodzie kaliningradzkim. Pomyślałem, że nadarzyła się okazja do odwiedzenia Polski, szczególnie po tym, że trasa, którą miałem jechać wiodła do Karlskrony, a następnie promem do Gdyni. Więc pojechałem na załadunek, było trochę kręcenia, bo placyk był mały, a nawalone tam, że głowa mała :E Załadunek potrwał mniej więcej 45-50 minut, a potem od razu postanowiłem, że odjadę. Wyjechałem mniej więcej o 17 i czekała mnie droga najpierw na prom w Karlskronie. Tam miałem ponad 10 godzin odpoczynku i patrzenia się w nasze piękne morze :E przed 6.30 zjechałem z promu i mogłem już spokojnie jechać w stronę Rassiji :E Najpierw krajową siódemką do Ełku, a następnie odbić na Grzechotki, potem Kaliningrad i stamtąd tylko 80 km do celu. Wszystko poszło pomyślnie, bez przeszkód i przed godziną 12 już podstawiałem się pod rampę. Teraz czekam na kolejne zlecenie, a spedytor wspominał coś o Polsce, zobaczymy jak pójdzie. Narka Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Dolar - 12/11/2018 02:21 PM

Ostatnia fotka najbardziej mi się spodobała Smile


RE: G&K Transporte - Mateo - 12/11/2018 08:17 PM

Jak dla mnie fotka z wewnątrz kabiny jest najlepsza.Fotki na bardzo dobrym poziomie ? jest się od kogo uczyć.


RE: G&K Transporte - Mateo - 14/11/2018 08:26 PM

Witam
Miałem dzis popisać ale dzis pechowo z czasem u mnie krucho,przedstawiam wam zdjecia z trasy Umrea -Are z serkami wiejskimi,łacznie 471km

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - DawidK - 14/11/2018 08:50 PM

Dajcie tam chociaż rowerówke, bo to bardzo źle wygląda Sad


RE: G&K Transporte - Mateo - 18/11/2018 01:35 AM

Fotka z trasy do Kemijarvi(FIN)

Image

Załadowany do Wrocławia

Image



RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 19/11/2018 07:52 PM

Kilka fotek z tras...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Johny Trucker - 19/11/2018 09:45 PM

2 i 4 fotka chyba najlepsza Smile


RE: G&K Transporte - Niktoś - 19/11/2018 09:54 PM

Zestaw klasa.