eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Kędzierzawy - 25/12/2018 09:22 PM

Klasa jak zwykle z resztą Big Grin


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 27/12/2018 02:13 PM

Załadunek odbył się tuż po moim przyjeździe na plac firmy, więc miałem jakąś godzinę na odpoczynek i potem musiałem jechać w dalszą drogę. Wyjechałem po 1-wszej w nocy z Haparandy i musiałem się udać niecałe 500 km na północny-wschód do rosyjskiej Kandałakszy, tak jak wcześniej mówiłem. Trasa ponownie w nocy, więc tak średnio bym powiedział, no ale jakieś tam fotki są :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - DawidK - 27/12/2018 02:38 PM

No fajne fotki, szczególnie ta z wnętrza Smile


RE: G&K Transporte - scaniadriverv8 - 28/12/2018 08:29 AM

Wszystko pięknie i ładnie a zestawy w niebieskich barwach robią robotę!


RE: G&K Transporte - Grzechosław - 30/12/2018 09:31 PM





Rijeka -----> Huesca [E]

Po zrzucie ostatniego ładunku miałem trochę czasu do następnego załadunku. Postanowiłem iż udam się na spacer brzegiem Adriatyku Big Grin Mimo iż było dość zimno jak na Chorwację, to widoki naprawdę piękne. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, w końcu Skakanka sama na załadunek nie pojedzie :E Tym razem trasa do miejscowości Huesca w Hiszpanii z 18 tonami sera. Załadunek jak zwykle poszedł sprawnie i po godzince można ruszać. Po przejechaniu około 700 km, pauza niedaleko granicy włosko-francuskiej. Następny dzień więc szybkie śniadanie, małe zakupy i lecimy dalej. Przez resztę trasy mogłem podziwiać widoki Lazurowego Wybrzeża, na drodze mały ruch więc na blacie właściwie cały czas 90km/h Smile Na miejscu szybki rozładunek i zjazd na parking.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do oceny Big Grin (i szczęśliwego nowego roku wszystkim Big Grin)



RE: G&K Transporte - Dolar - 30/12/2018 11:25 PM

Świetny ten zestaw. Wyróżnia się na tle zwykłych ciągników.


RE: G&K Transporte - Lisiarz - 01/01/2019 08:16 PM

Na początku chciałbym w imieniu całej firmy życzyć Wam wszystkiego co najlepsze w tym 2019! Mniej mandatów, szerokości, przyczepności, szczęścia, zdrowia i pieniędzy.

W związku z Nowym Rokiem zaszło kilka zmian w firmie. Iveco - ktokolwiek pamięta niech zapomni. Nie ma co tłumaczyć - nazwa mówi sama za siebie i każdy wie o co chodzi :E
Poprzez zakup naczepy typu Walking Floor rozszerzyliśmy swoją działalność poza transport w kontrolowanej temperaturze. Póki co jedna naczepa firmy Kraker zostanie spięta z moim ciągnikiem.

Image

Kolejną sprawą jest zakup dwóch zestawów składających się z ciągnika DAF XF Euro 6 i naczepy izotermy Ekeri. Dafy pochodzą z końcówki 2018 i są napędzane przez 530-konne jednostki napędowe. Zestawy te trafią do naszych kierowców - Mateusza i Mikołaja.

Image

Zakupiliśmy również Scanię R520 Next Gen, która również zostanie spięta z izotermą.

Image

W związku z zakupem i zwolnieniem się dwóch zestawów, otwieramy rekrutację. Więcej informacji w temacie rekrutacyjnym -> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 06/01/2019 05:44 PM

Image

Kandałaksza (RUS) --> Bielce (MD)

Po rozładunku miałem prawie dobę pauzy, więc się wynudziłem jak tylko można, no i w końcu nadszedł zbawczy SMS od spedycji, że ładuję się na tej samej firmie co miałem rozładunek i lecę do Helsinek, potem promem to Tallinna, następne przez Łotwę, Litwę, Polskę, kawałeczek Ukrainy i Rumunię jadę do miasta docelowego jakim są Bielce. Odległość to niecałe 3500 km, więc trochę jazdy było przede mną.


Załadunek miałem w środku nocy, więc nie było kolejek i na spokojnie mogli mnie ładować, bo... mi też się nie spieszyło :E

Image



Początkowo nawigacja raczyła pomylić trasę i poprowadzić mnie na Murmańsk a potem na Finlandię, ale wolałem zawrócić niż tłuc się kolejne 300 km :E

Image



Gdy już wróciłem na właściwy szlak, przez resztą nocy, a potem cały poranek przemierzałem Finlandię aż do Helsinek przez różne mniejsze i większe miasteczka, a wszystko w słońcu i śniegu Big Grin

Image

Image

Image

Image



Po południu wjechałem na prom. Dwie godzinki i byłem w Tallinnie, a stamtąd już ciągle drogami musiałem się dostać do Mołdawii. Akurat tak się złożyło że trasa przez Estonię, Łotwę i Litwę do Kowna odbywała się w nocy, więc foty jako takie :E Na dodatek jakby wszyscy powymierali, bo tylko raz na jakiś czas przejechał jakiś samochód :E

Image

Image

Image

Image

Image



Przed Kownem zaczęło się przejaśniać, a ja musiałem sobie stanąć na 45 minutową pauzę, to przy okazji coś tam zjadłem, rozprostowałem kości i można było jechać dalej. Do Polski zostawało mi tylko kilkadziesiąt kilometrów, a czas jazdy złożył się tak że całą Polskę przejechałem w dzień, a dopiero na Słowacji zaczęło się ściemniać i tym sposobem w nocy przez drogi Słowacji, potem Ukrainy i Rumunii, a w okolicach Baia Mare odbyłem pauzę Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Gdy odpocząłem, ponownie ruszyłem w kierunku docelowym, do którego zostało już tylko niecałe 300 km, a na plac dojechałem przed 9 rano i aktualnie czekam na rozładunek :E

Image



RE: G&K Transporte - DawidK - 07/01/2019 07:16 PM

Fotki z wnętrze kozak!


RE: G&K Transporte - Redek - 07/01/2019 10:50 PM

Całkiem przyjemnie to wygląda.