eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Drax. - 02/05/2019 02:30 PM

Nie może być niżej niż 10/10 Wykrzyknik


RE: G&K Transporte - Dolar - 02/05/2019 05:09 PM

Jak zwykle ciekawe ujęcia, wiele wspaniałych ujęć i nienaganna jakość. Podoba mi się!


RE: G&K Transporte - Grzechosław - 02/05/2019 08:29 PM





Sundsvall [S] ----- Ivalo [FIN]

We wtorek w nocy telefon od spedytora. Dostałem informacje iż mam się stawić na załadunku w Sundsvall o północy. Szybkie pakowanie do DAFa i można ruszać. Na firmie stawiłem się punktualnie i odrazu na magazynie zaczęli ładować na pakę 17 ton oliwek. Załadunek potrwał około godziny, potem odebranie wszystkich dokumentów i można ruszać do celu jakim było Ivalo w Finlandii, więc trasa już pod koło podbiegunowe Smile Wyjechałem o 1:30, playlista w radiu odpalona i można skupić się na jeździe. Musiałem trochę się wspomagać kawą bo zmęczenie dawało się we znaki :E Przez większość drogi aż do granicy szwedzko-fińskiej wokół drogi gęste lasy więc krajobraz typowo skandynawski Big Grin Około 9 rano przejechałem przez granicę i odbiłem w kierunku Rovaniemi gdzie przewidywałem postój. Przewidywania się sprawdziły i zjechałem na stację około 11, następnie szybka toaleta, szybka kolacja (tak wiem, że kolacja o 11 to dziwny pomysł :E) i idę spać, od 1 do 11 przejechałem 771km

Image

O 20 wstałem, i niestety powitała mnie deszczowa aura, na dworze cholernie zimno i wiatr więc nawet nie wychylałem nosa z kabiny, śniadanie w postaci jajecznicy, szybka kawa i można ruszać. Do pokonania około 280 kilometrów. Nie będę się o tej części trasy rozpisywał, gdyż nic szczególnego się nie działo na drodze a krajobrazy w sumie podobne jak w Szwecji :E O północy w czwartek melduje się na firmie, szybka zrzutka, zjazd na parking i można czekać na następne zlecenie Smile W 4 godziny pokonałem 287 km (łącznie 1058km)


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Dolar - 02/05/2019 09:34 PM

Świetne te wasze trasy oraz zestawy.


RE: G&K Transporte - Grzechosław - 03/05/2019 10:07 PM





Ivalo [FIN] ----- Balvi [LV]

Na następne zlecenie musiałem poczekać nieco dłużej niż zwykle. Wolny czas spędzałem na maratonach filmowych i spacerach po okolicy. Wkońcu w czwartek o 9 dostałem telefon o namiarach na nowy kurs, odrazu wskoczyłem za kółko i podjechałem pod wyznaczony adres. Po krótkim oczekiwaniu na pace wjechało 21 ton trocin, cel - Balvi na Łotwie. Adres wklepany w nawigację i można ruszać. Przez całą drogę wokół mnie krajobraz typowo fiński czyli niezliczone jeziora i lasy. Wieczorem zjechałem na parking w pobliżu miejscowości Jyvaskyla, kolacja i spać. Od 10 do 20 przejechałem 830 kilometrów.

Image

O 5 rano pobudka, śniadanie, szybki przegląd zestawu i lecimy dalej. Z miejsca postoju do portu w Helsinkach jakieś 5 godzin drogi. Na drodze spokojnie i bez żadnych przygód i o 11 wjechałem do portu. Godzinka oczekiwania i do brzegu dobił prom którym miałem przeprawić się do Estonii. Na parkingu mało oczekujących więc sprawnie wjechałem na pokład. Po 2 godzinach rejsu przez Zatokę Fińską zjeżdżam na ląd już w Estonii. Sprawny wyjazd z Talinna i kieruję się w stronę granicy i po 3 godzinach jestem już na Łotwie. Kilka kilometrów po przejechaniu granicy nawigacja wskazuje iż mam skręcić w polną drogę prowadzącą do jakiegoś lasu, sprawdziłem 2 razy czy gps nie robi mnie w wała jednak okazało się iż jest to dobra droga, no cóż, takie już łotewskie uroki :E Droga nie była w jakimś złym stanie lecz przez te tumany kurzu przydałoby się teraz mycie auta :E O 17 melduję się na miejscu, sprawna zrzutka i czas na odpoczynek Smile Od 5 do 17 (nie licząc przeprawy) przejechałem 722 kilometry.

Image


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - kacper233 - 03/05/2019 10:43 PM

Ciekawe zdjęcia, a relacja jak najbardziej spoko Smile


RE: G&K Transporte - Grzechosław - 05/05/2019 06:48 PM

Mała zapowiedź następnej relacyjki Smile

Image



RE: G&K Transporte - Grzechosław - 12/05/2019 07:35 PM





Balvi [LV] ----- Halle [DE]

Tym razem bez opisu, brak weny dał się we znaki :E Miłego oglądania i zapraszam do oceny Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Ranger - 12/05/2019 08:48 PM

Fotki gites, tylko ci się ten DAF świeci jak psu coś tam :E


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 17/05/2019 06:08 PM

Image

Wyborg (RU) --> Mozyrz (BY)

Może i zrobiłem małą przerwę, ale to nie moja wina, hehe :E Nie będę przedłużał, nie mam jakoś weny na pisanie długaśnych opisów, więc no, wyszedłem trochę z wprawy :E Miałem jakieś 12 godzin przerwy między rozładunkiem, a załadunkiem kolejnego towaru. Tym razem moim zadaniem było przewiezienie szybko psujących się różnej maści towarów :E Trasa to około 1200 km, a więc taka optymalna długość. Po drodze parę niespodzianek jak to zwykle bywa, jednak... takie rzeczy tylko w Rosji :E Standardowo nieogarnięcie kierowców, wyjeżdżanie pod koła itp. Normalka w tym dziwnym kraju :E Na granicy z Białorusią spędziłem kilka dobrych godzin, bo tu papiery, tu przerwa, tu coś tam i wyszło mi około 9 godzin postoju na samej granicy. Po kontroli byłem już spokojniejszy bo jednak dotarłem na czas do firmy docelowej, praktycznie bez jakiegokolwiek poślizgu. Stoję aktualnie w kolejce do rozładunku, ale coś czuję, że spedycja szykuje już kolejny kurs, więc będę musiał się szybko ogarnąć, przed następnym załadunkiem. Strzałeczka Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image