eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - kacper233 - 25/05/2019 10:39 PM

Konkretna relacja z Twojej strony, aż czekam na kolejną :v


RE: G&K Transporte - Brayoo - 26/05/2019 01:54 PM

Ciekawe trasy, ciekawe opis i ciekawe zdjęcia. Tak trzymać !


RE: G&K Transporte - Michal_Z_gno - 27/05/2019 11:59 PM

Krótko ujmując kawał porządnej relacji.


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 13/06/2019 09:09 AM

Dawno coś ostatnio wrzucaliśmy, no ale koniec roku szkolnego więc poprawianie ocen itp., sami wiecie jak to jest :E

Image

Rozładunek w Debreczynie poszedł w miarę sprawnie. Dostałem SMS-a od spedytora, że kolejny ładunek mam w tej samej firmie, a moim kierunkiem będzie Bruksela, oddalona ode mnie o jakieś 1700 km. Czekała mnie dosyć szybka trasa, bo towarowi niedługo kończyła się data ważności. Wyjechałem o godzinie 15 i jechałem spokojnie do granicy z Austrią, gdzie miałem wykręcić pauzę, aby mniej więcej o 3 nad ranem, przejechać całą Austrię i o 6/7 być w Niemczech. Stamtąd zostawało mi jeszcze trochę kilometrów, ale minęło to dosyć sprawnie. Tu przerwa na zaspokojenie potrzeb fizjologicznych (:E) , tu na żarełko do Maca i nawet nie zauważyłem że po południu wjechałem do Belgii, a jak wiadomo ten kraj jest dosyć mały, więc do stolicy miałem niedaleko. Było trochę zawirowań z miejscem rozładunku, bo zajechałem tam gdzie przekazał mi w wiadomości spedytor, a się okazało, że mam się wyładować w ich drugim oddziele, na drugim końcu miasta. Gdy przeprawiłem się w godzinach szczytu na prawidłowe miejsce rozładunku byłem zmuszony poczekać trochę w kolejce, ale ostatecznie około 17 nastąpił rozładunek. Czekam teraz na kolejny ładunek, mam nadzieję że to będzie coś krótkiego, np. Holandia albo Dania :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Brayoo - 13/06/2019 11:24 AM

Kilka fotek mi się spodobało. Fajnie jest Smile


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 22/06/2019 07:12 PM

Parę fotek na szybko z trasy Bruksela -> Groningen Big Grin Dzisiaj bez opisu bo jakoś weny nie mam na opowiadanka :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - michalz - 22/06/2019 07:14 PM

Wpadlo mi to do oka Smile kadrowanie, jakosc itp. Smile 10/10


RE: G&K Transporte - Ranger - 22/06/2019 07:15 PM

Fajne foty Wink


RE: G&K Transporte - Dolar - 22/06/2019 07:22 PM

Jak zawsze klasa!


RE: G&K Transporte - Ajgol3 - 22/06/2019 07:37 PM

Zdjęcie i zestaw Klasa! 10/10