eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - michalz - 23/07/2019 07:25 PM

Bajka kolego Smile zawsze mam banana na twarzy jak tu zaglądam Smile 10/10 leci Tongue


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 25/07/2019 09:10 AM

Image

Tą relację wstawiam na szybko, więc nie będzie opisu jako takiego. Powiem jedynie że w końcu doczekałem się upragnionego powrotu na bazę, do Sundsvallu. Powodem tego powrotu była mała "modyfikacja" mojej Scanii, o której dowiecie się niebawem Wink Strzałeczka Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - michalz - 25/07/2019 09:18 AM

Świetne ujęcia i widoki Smile 10/10 jak zwykle Tongue


RE: G&K Transporte - Adam11500 - 25/07/2019 09:29 AM

Ładnie to wyszło 10/10


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 27/07/2019 01:39 PM

Po wielu różnorakich próbach, od projektu na "papierku", po jeżdżenie po różnych warsztatach i przymiarkach różnych dodatków, w końcu udało się znaleźć ciekawe zestawienie wszystkich tych dupereli. Znalazłem je w przystępnej cenie, zamówiłem i akurat gdy zjechałem na bazę, dodatki już na mnie czekały i razem z chłopakami postanowiliśmy je założyć. Efekt końcowy dla mnie jak i chłopaków jest super, podoba nam się. Tylko czy to będzie na stałe? Raczej tak, może gdzieś kiedyś ściągnie się te dodatki jak mi się przestanie to podobać, sprzedam je na allegro czy innych OLX'ach i trochę kaski wpadnie. Tak oto prezentuje się moja Skakanka w odświeżonym wydaniu, po przejechaniu dokładnie 133 484 kilometrów Wink

Image

Image

Już niebawem pierwsza relacja Wink



RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 28/07/2019 11:00 AM

Image

Za mną pierwsza traska w odświeżonej wersji mojej Scanii :E Ładunek - mięso. Cel - Ystad na południu Szwecji. Do przejechania tak jak widzicie na mapce miałem prawie całą Szwecję od północy aż na samo południe. Z parkingu na którym robiłem zdjęcia do poprzedniego postu miałem niewiele, bo jakieś 2 kilometry do firmy w której się ładowałem. Pojechałem na załadunek, a w międzyczasie obliczyłem, że mam sporo czasu, więc teraz przejadę jakieś 2 godziny, może nawet i nie (był późny wieczór), wykręcę sobie pauzę i rano około 5 / 6 wyjadę w dalszą trasę, żeby resztę zlecenia pokonać w dzień. Po drodze miałem parę przystanków, z czego jeden nieco nieprzyjemny, bo od razu za Sundsvallem na zwężeniu drogi z dwóch do jednego pasa, kierowca autokaru myślał że zdąży, jednak się przeliczył i o mały włos nie wywaliłem w niego Scanią. Wkurzyłem się ostro, miałem jednak nadzieję że chociaż nie uszkodził mi Scanii, bo trochę kasy na te dodatki wydałem. Na szczęście nic się nie stało i mogłem jechać dalej. Nieopodal Jönköping stanąłem na autostradzie na małą przerwę i po upływie około godziny pojechałem dalej w kierunku zjazdu na Ystad. Na miejsce dojechałem wieczorem, bez większych przeszkód. Podstawiłem się pod rampę, zaczął się rozładunek, a gdy skończyli pojechałem na parking wykręcić sobie pauzę i teraz tylko czekałem na telefon od spedytora z następnym ładunkiem.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Tomek - 28/07/2019 05:47 PM

Fajna relacyjka, najlepiej wyszła 2 fota Tongue



RE: G&K Transporte - michalz - 28/07/2019 05:57 PM

Jak zwykle trzymasz poziom Smile 10/10 leci Tongue


RE: G&K Transporte - Ziom - 28/07/2019 05:59 PM

Fotki świetnie 10/10. Trzymasz piękność relacji Smile.


RE: G&K Transporte - Kędzierzawy - 28/07/2019 07:36 PM

EleganckoWykrzyknik