eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Bools - 15/07/2018 01:49 PM

Druga część również wysoko Big Grin, fotki świetne


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 16/07/2018 02:33 PM

A teraz fotki z trzech tras - Kalmar --> Holmavik --> Opole --> Lublin Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image




RE: G&K Transporte - Misiek123 - 16/07/2018 02:48 PM

No co tu dużo pisać... 10/10 A przez tego wikinga na drzwiach naczepy, fotki "od tylca" podobają mi się jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, bo ten groźny Skandynaw dodaje im dodatkowego pazura i zadziornego charakteru :E


RE: G&K Transporte - Lisiarz - 16/07/2018 06:07 PM

Hej, hej, hej!
Postanowiliśmy z Kordianem rozbudować flotę o kolejny zestaw. Postawiliśmy na sprawdzone połączenie, jakim jest ciągnik Scania i chłodnia Kogel. Tym razem jednak jest to seria Streamline R. Jest napędzana przez szesnastolitrową, ośmiocylindrową w układzie widlastym, wysokoprężną jednostkę generującą 560 KM mocy i 2700 Nm momentu obrotowego. Spełnia ona normę emisji spalin Euro V. Silnik jest sprzężony z dwunastostopniową, automatyczną skrzynię biegów z dwoma biegami pełzającymi i retarderem. Układ napędowy, to konfiguracja stosowana w pozostałych zestawach, czyli 6x4. Jest ona sprawdzona w skandynawskich warunkach. Scania opuściła fabrykę w 2013 roku, a dotychczas przejechała niecałe pół miliona kilometrów. Kierowca może liczyć na komfort w postaci kabiny Topline oraz ekskluzywnego wyposażenia V8.

Image

Image

Wraz z pojawieniem się nowego zestawu, otwieramy rekrutację! Wszelkie informacje znajdziecie w tym poście -> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: G&K Transporte - Ealfdus - 16/07/2018 07:46 PM

No powiem szczerze, że zestawy to wasza firma ma nie z tej ziemi! 10/10


RE: G&K Transporte - yojimbo - 16/07/2018 08:01 PM

Świetnie prezentuje się wasz tabor. Mam pytanie, jeśli się powtarzam to przepraszam ale co to jest za mapa z tą rozbudowaną Skandynawią?


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 16/07/2018 08:06 PM

(16/07/2018 08:01 PM)yojimbo napisał(a):  Świetnie prezentuje się wasz tabor. Mam pytanie, jeśli się powtarzam to przepraszam ale co to jest za mapa z tą rozbudowaną Skandynawią?

Używamy Promods i nie wiem jak Derpeł ale ja do tego używam Scandinavian Addon, który dodaje kilka miast oprócz tego co mamy w Promodsie Big Grin


RE: G&K Transporte - Michal_Z_gno - 16/07/2018 11:56 PM

Firma widać działa prężnie a za same fotki to 10/10 musi być Smile


RE: G&K Transporte - Krystian30 - 17/07/2018 05:31 AM

Ładnie się prezentuje!


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 22/07/2018 08:22 AM

Tymczasem na Węgrzech Big Grin

Image