eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Rzepka. - 12/10/2019 08:55 AM

Dobra robota Kordian! Smile


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 13/10/2019 05:25 PM

Image

Po rozładunku miałem może ze trzy godziny odpoczynku, po czym ładowałem na tej samej firmie. Zanim jednak zaczął się załadunek, podjechałem na pobliską stację i zatankowałem do pełna :E Około 2 byłem z powrotem i zaczęli ładować. Niestety firma działała całodobowo, więc nie mogłem nawet poczekać do rana. W międzyczasie sprawdziłem wszystko, pochodziłem po dworze, bo było w miarę ciepło i nie padało. Było nieco palet do załadowania, a mi ani chłopakom się nie spieszyło, więc załadunek skończył się dopiero około 4. Zabezpieczyłem towar, odebrałem papiery z biura i powoli zaczynałem jechać. Cel? Barcelona. Słoneczna (choć nie wiem jak tam jest o tej porze roku :E) Hispaniola. Aż mi się skojarzyło z Assassinem Black Flagiem :E Mniejsza o to. Gdy wyjechałem w końcu na autostradę zaczęło wschodzić słońce i niebo wtedy miało bajeczny kolor. Po przekroczeniu granicy z Francją zaświecała mi się co chwilę kontrolka od serwisu, więc powiadomiłem spedytora i zjechałem w pierwszym lepszym mieście na serwis. Jak się okazało była to Nicea. Naprawili drobną usterkę i mogłem jechać. Jako że to było koło 12/13 to trochę się tam nastałem, wiadomo - godziny szczytu. Na autostradzie stanąłem na przymusową 9-tkę. Odjeżdżać miałem w środku nocy i jak to na moje szczęście zaczęło padać. Całą noc przejechałem w deszczu, nie powiem, było ślisko, ale dałem radę. Rano wjechałem do Hiszpanii i minąłem chyba najsłynniejsze miasteczko - Dżangłerę :E nie miałem zbytnio czasu żeby stawać, ale w drodze powrotnej na pewno stanę :E Do Barcelony dojechałem koło 10. Czekałem na rozładunek jakąś godzinę, po czym pojechałem na parking, bo spedytor nie mógł mi znaleźć ładunku.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - DawidK - 13/10/2019 05:32 PM

Bardzo fajna relacja, oby więcej takich :E


RE: G&K Transporte - Marcin1693 - 13/10/2019 05:48 PM

Relacyjka pierwsza klasa 10/10


RE: G&K Transporte - Adam11500 - 13/10/2019 05:53 PM

Relacja 10/10


RE: G&K Transporte - patrykjanka17 - 13/10/2019 06:11 PM

Nocne foty przepiękne Smile


RE: G&K Transporte - Heywood - 13/10/2019 06:18 PM

Foty pierwsza klasa!


RE: G&K Transporte - Bozo - 13/10/2019 07:46 PM

Zestaw lux malina, foty wiadomo - 10/10


RE: G&K Transporte - Ziom - 14/10/2019 08:02 AM

Foty na złoto 10/10.


RE: G&K Transporte - Rzepka. - 14/10/2019 08:28 AM

Kolejna świetna relacja.