eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Mateo - 31/10/2019 09:30 PM

Witam
Taka mała i zarazem krótka relacja zdjęciowa z trasy z Sunsvall - Padborg (Dania) - Arnhem (Holandia) Gdzie już załadowany towarem lece do Francji


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - PLAYER - 31/10/2019 09:41 PM

Piękne fotki. Przy ostatniej mi szczena opadła.


RE: G&K Transporte - Adam.J - 31/10/2019 10:20 PM

Widziałem lepsze fotki ale to kwestia gustu Tongue


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 03/11/2019 11:49 AM

Image

Mimo tego, że mam urodziny, to jednak znalazłem czas na zrobienie trochę fotek z kolejnej trasy. Dokąd tym razem? W ciul na północ Ojropy. Norwegia. Kirkenes. Prawie 4000 km jazdy. Ładunek? 21 ton mięsa wołowego. W Turynie, gdzie miałem załadunek, obudziłem się rano na parkingu i wyjrzałem przez okno żeby zobaczyć czy może przestało w końcu padać. Przestało. Byłem ucieszony, więc wyszedłem z kabiny, przewietrzyłem się, poszedłem coś zjeść i potem pojechałem na plac. Była dosyć spora kolejka, więc trochę sobie poczekałem, a gdy nadeszła moja kolej podjechałem pod rampę i zaczekałem aż skończą ładować. Na sam koniec zabezpieczyłem ładunek, odebrałem dokumenty, posprawdzałem jeszcze stan ciągnika i potem ruszyłem w trasę. Najpierw miałem dostać się do Szwajcarii, gdzie przez Bazyleę przedostałem się na teren Dojczlandów :E Tam wykręciłem najpierw 45-tkę, potem 11-stkę. Następnym moim celem było "przepłynięcie" dosłownie przez 30 minut promem do Danii, a potem już na spokojnie przez całą Szwecję jechałem autostradami i ekspresówkami. Mijałem Sundsvall, więc zatrzymałem się na godzinkę na bazie żeby pogadać z chłopakami i trochę odpocząć, a potem cisnąłem w stronę Finlandii. Tam mieli mi doładować jeszcze półtorej tony serków wiejskich i z tym ładunkiem miałem dostać się do Kirkenes, krętymi i wąskimi drogami. Gdy wjechałem na Norwegię, zaczęło się robić ponuro, szaro, a przez chmury było widać tylko nieco słońca więc zrobił się taki trochę mroczny klimat :E Po kilku dniach ciężkiej pracy, ciągłej jazdy, spania w kabinie i żarcia co popadnie, dojechałem do celu - hurtowni w Kirkenes, po czym spedycja załatwiła mi dwudniowy pobyt w mieście bez jakiegokolwiek zlecenia, żebym mógł zregenerować się przed następnym zleceniem. Boję się tylko że zrobili to po to, żeby przygotować mnie na kolejną trasę na drugi koniec Europy :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Ajgol3 - 03/11/2019 11:52 AM

Fajna relacja Kordian! Big Grin


RE: G&K Transporte - Rzepka - 03/11/2019 12:15 PM

Konkretna relacja jak zwykle! Big Grin


RE: G&K Transporte - PLAYER - 03/11/2019 12:20 PM

Piękna relacja jak i fotki Big Grin


RE: G&K Transporte - Ziom - 03/11/2019 01:01 PM

Całość relacji trzyma moc 10/10.


RE: G&K Transporte - Dolar - 03/11/2019 02:40 PM

Świetne ujęcia jak zawsze, podoba mi się.


RE: G&K Transporte - Adam.J - 03/11/2019 02:43 PM

Fajne fotki Smile 10/10