eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - PLAYER - 19/12/2019 02:20 PM

Świetna fotka jak zawsze.


RE: G&K Transporte - Heywood - 19/12/2019 03:07 PM

Ostatnia fotka bardzo mi się podoba.


RE: G&K Transporte - Adam11500 - 19/12/2019 03:40 PM

Pięknie to wygląda Tongue


RE: G&K Transporte - Bozo - 19/12/2019 04:02 PM

Foty lux malina Smile.


RE: G&K Transporte - Lisiarz - 19/12/2019 04:07 PM

Wykrzyknik Uwaga, uwaga. Ogłoszenie parafialne Wykrzyknik
Do floty naszej firmy dołączył nowo zakupiony Mercedes-Benz Sprinter W907 wyprodukowany w końcówce 2019 roku. Wyposażony jest on w 3-litrowy silnik wysokoprężny z 6 cylindrami w układzie widlastym. Generuje on moc 190KM oraz moment obrotowy 510 Nm. Silnik jest sprzężony z 6 stopniową, manualną skrzynią biegów MB ECO Gear 480, która przekazuje moc na tylną oś.
Tak oto Lisiarz stał się busiarzem i będzie tym Sprinterem latał wszędzie :E
Image

Image



RE: G&K Transporte - Heywood - 19/12/2019 04:10 PM

Koła wyglądają fatalnie..


RE: G&K Transporte - Lisiarz - 20/12/2019 01:55 PM

(19/12/2019 04:10 PM)Heywood napisał(a):  Koła wyglądają fatalnie..
Pomyliłem się i wstawiłem złe zdjęcia. Teraz już jest ok Big Grin


RE: G&K Transporte - Lisiarz - 20/12/2019 06:42 PM

Sundsvall -> Sztokholm

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image




RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 21/12/2019 03:57 PM

Image

Kolejna traska wykonana niebieskim zestawem :E Tym razem z Turcji do Rumunii - Tekirdag - Konstanca. Poranek po dobowej pauzie przywitał mnie deszczową pogodą, a na dodatek po obudzeniu się i zobaczeniu SMS'a od spedytora nieco się wkurzyłem. Przenieśli mi załadunek z 9.00 na 14.00, więc miałem "pół" dnia wolnego. Umyłem się, poszedłem do turasa na kebaba :E i ogarnąłem zestaw. Przydało się go umyć, więc spojrzałem na zegarek - 11.11 - więc poszukałem na mapach myjni dla ciężarówek i pojechałem w tamtym kierunku. Kazali wysiąść, podjechali zestawem do środka, zaczęli go myć, a ja mogłem sobie porobić coś na telefonie. Oczywiście przed wyjazdem sprawdziłem czy nic nie zginęło i pojechałem w kierunku firmy. Do załadunku miałem jeszcze 40 minut, a przede mną nie było praktycznie nikogo, więc kazali mi się podstawiać, to wcześniej wyjadę. Załadunek skończył się mniej więcej o 14.30. Pierwszym "punktem kontrolnym" była granica z Bułgarią. Tam się trochę nastałem, na szczęście nie musiałem wjeżdżać na rentgen ani nic z tych rzeczy. Tylko kontrola papierków i byłem wolny. Jednak i na tym zeszła mi prawie godzina. Wpuścili mnie do Bułgarii, więc teraz kolejnym punktem jest granica z Rumunią. Tam również sprawdzili mi papierki. Do Konstancy miałem jeszcze jakieś 200 kilometrów, a czasu pozostawało mi jeszcze sporo, więc zwolniłem i delektowałem się widokami. Spojrzałem na tacho, a tam trzeba było się niedługo zatrzymywać na dobowy odpoczynek, więc znalazłem jakiś "placyk" do stanięcia - w tym przypadku pas wzdłuż wybrzeża. W ten oto sposób mój dzień się zakończył, a następnego ranka dokończyłem trasę, po czym odjechałem na parking, oczekując na kolejne zlecenie. Kolejnym zleceniem jest dowiezienie młodych sadzonek roślin do Jassy na północy Rumunii, jednak z tej trasy fotki dam niebawem Big Grin strzałeczka, miłego popołudnia Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - PLAYER - 21/12/2019 04:16 PM

Jak zawsze piękne fotki 10/10. Czwarta fotka wyszła najlepiej.