eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Grzechosław - 06/08/2018 10:30 AM

Maluch z 15 fotki chyba blachę zgubił :E Generalnie relacja miód Big Grin


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 08/08/2018 09:59 AM

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Lanker - 08/08/2018 10:47 AM

Elegancko, tylko brakuje eurobandu na rejestracjach Smile


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 10/08/2018 12:00 PM

Nie wiem jakim cudem, ale jakby się chwilowo naprawiło to z czym mam problem, więc postanowiłem zrobić relację hah :E




Image

Rzym (I) --> Bari (I)


Wiem że miała być relacja z powrotu z Sycylii do bazy, ale się okazało, że mamy lekki problem z naczepami, więc będzie lekkie opóźnienie. Dowiedziałem się o tym zanim jeszcze dostałem zlecenie, więc przekierowano mnie na Rzym, a teraz tak jak widać na mapce, z Rzymu do Bari.
Moim celem na Sycylii była standardowo Katania, więc znajome już mi tereny, więc jechałem praktycznie na pamięć. Tam rozładunek, 9 godzin pauzy i kolejne zlecenie. Na Rzym. W Rzymie jeszcze nie byłem, więc radocha była, że można poznać i zobaczyć nowe tereny. Z tej trasy akurat fotek nie mam, ani nic ciekawego do opowiadania, bo cała trasa była w nocy, więc na autostradach pustki. W Rzymie musiałem poczekać prawie całą dobę, zanim coś dla mnie się znalazło, więc pozwiedzałem trochę, poszedłem do Koloseum i innych zabytków z których Rzym słynie. Następnego dnia około godziny 13 dostałem wiadomość, że muszę jechać do Ikei, bo ładuję jakieś tam kwiaty i jadę z nimi do Bari do portu, a stamtąd te kwiatu już sobie popłyną gdzieś na Bałkany. Jednak ta ostatnia część mnie nie interesuje - tylko ta w której mowa o dowozie ich do portu. Załadunek miałem mieć o 14.30, więc powoli zacząłem ogarniać co trzeba i zacząłem jechać w stronę Ikei. Miałem do przejechania całe miasto, więc różnego rodzaju zakazy, nakazy itd. musiałem omijać lub się dostosować. Dojechałem o 14.20, od razu się ustawiłem i zaczęli mnie ładować. O 16.20 byłem gotowy do odjazdu. Miałem do przejechania niecałe 450 km, więc planowany przyjazd był mniej więcej pomiędzy 22 a 23. Tak też się stało. Miałem lekki problem ze znakiem na obwodnicach/autostradach, bo chciałem kojarzyć po języku angielskim jednak nie tędy droga :E Chodzi o napis: "Grande Raccordo Anulare" :E Jednak mniejsza o to. Po drodze musiałem wstąpić na stację zatankować i kupić batonika bo jeść mi się zachciało :E Potem już tylko 100 km do Bari, więc dojechałem mniej więcej o 22.30. Się okazało że rano mają te kwiaty już być w drodze, więc zaczęli mnie rozładowywać. Następny kurs będzie również po Włoszech jak się dowiedziałem. Taka jakby włoska krajówka :E A na Szwecję zjadę dopiero wtedy jak już będę mógł się podpiąć pod nową naczepę Smile Fotek nie ma za dużo, bo sama trasa nie była za długa, więc no Tongue

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - dominik_SKIPPER - 10/08/2018 12:57 PM

Według mnie trochę za dużo zdjęć z przodu, takie same kadry dosłownie Wink Ale wychodzą ładnie i robią wrażenie jak reszta fotek. Opis również przyjemny do czytania. Czekam na więcej Big Grin


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 10/08/2018 01:02 PM

(10/08/2018 12:57 PM)dominik_SKIPPER napisał(a):  Według mnie trochę za dużo zdjęć z przodu, takie same kadry dosłownie Wink Ale wychodzą ładnie i robią wrażenie jak reszta fotek. Opis również przyjemny do czytania. Czekam na więcej Big Grin

No i patrz jak to jest. Dla innych jest za dużo od tyłu i każą robić od przodu więcej, a u Ciebie na odwrót. Osobiście trzymam twoją stronę, ale chyba zacznę robić po swojemu żeby było mniej więcej po tyle samo od tyłu i od przodu bo nie dam rady dogodzić dwóm "obozom" na raz 2smiech


RE: G&K Transporte - dominik_SKIPPER - 10/08/2018 01:06 PM

Znaczy powiem Ci, że 3 zdjęcia są praktycznie tego samego kadru 1,3,6. Ale efekt mają i ładnie wyglądają Wink Jak byś więcej zdjęć robił, może po bokach coś w tym sensie. Po prostu żeby nie były tego samego kadru, tak będzie lepiej :E Różnorodne, wiesz raczej o co chodzi bo trochę namieszałem :E


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 10/08/2018 01:12 PM

(10/08/2018 01:06 PM)dominik_SKIPPER napisał(a):  Znaczy powiem Ci, że 3 zdjęcia są praktycznie tego samego kadru 1,3,6. Ale efekt mają i ładnie wyglądają Wink Jak byś więcej zdjęć robił, może po bokach coś w tym sensie. Po prostu żeby nie były tego samego kadru, tak będzie lepiej :E Różnorodne, wiesz raczej o co chodzi bo trochę namieszałem :E

Hahah a okej, dobra to teraz wiem :E dzięki Wink


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 12/08/2018 02:35 PM

Takie tam kilkanaście fotek z trasy: Bari --> Palermo --> Katania --> Werona

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zapraszam do komentowania Wink



RE: G&K Transporte - Kamil - 12/08/2018 02:45 PM

No bajer majster! 10/10