eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Tedy - 20/07/2020 04:23 PM

Kolejna porcja bardzo fajnych fotek i różnorodnych ujęćSmile


RE: G&K Transporte - Ziom - 20/07/2020 05:27 PM

Kolejna porcja fantastycznych i świetnych fotek i ujęci - 10/10 . Oko się cieszy Tongue


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 24/07/2020 05:10 PM

Po paru dniach urlopu nad Bałtykiem wracam do zwykłego życia Big Grin Na pierwszy ogień leci relacja, którą przygotowałem jeszcze przed wyjazdem. Trasa była do Bośni i Hercegowiny, a więc do kraju praktycznie przeze mnie nie odwiedzanego :E I szczerze mówiąc trochę udręka jest na tej trasie. Dystans nie duży bo wszystko to Bałkany, ale przejścia to coś okropnego. Serbia - Chorwacja, potem Chorwacja - Bośnia. Gdyby nie kontrole to bym zajechał jeszcze za dnia, a tak to wieczorek, zachód słońca. Delektując się bałkańskimi widokami, w pełnym słońcu, z lekkim wiaterkiem w komplecie jechałem przez Serbię, Chorwację i kawałeczek Bośni do celu bez żadnych przeszkód i usterek. Towar był dostarczony w nienaruszonym stanie. Po zrzuceniu towaru pojechałem na parking, wykręciłem pauzę i z rana jechałem w stronę Chełma, skąd wybrałem się wspólnie z rodzicami na wakacje. Niebawem będę wrzucał relację z trasy która prawdopodobnie (bo to zależy od spedycji) będzie z Lublina lub Zamościa Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Ziom - 24/07/2020 05:31 PM

Mega extra fotorelacja na najwyższym poziome po prostu 1 klasa fotek i ujęć oraz wspaniała jakość wykonanych pstryków - muszę dać 10/10 10/10 Heart straszne mi się pododa + świetne wyszła jak zawsze Big Grin Brawa


RE: G&K Transporte - abi.sztama - 24/07/2020 07:32 PM

Extra relacja, kadry fantastyczne 10/10


RE: G&K Transporte - michalz - 24/07/2020 09:54 PM

Sztosik Smile Warto tutaj zaglądać Wink


RE: G&K Transporte - Tedy - 26/07/2020 03:36 PM

Fotorelacja na najwyższym poziomieSmile


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 03/08/2020 03:22 PM

Zapomniałem, że w czasie powrotu robiłem trochę fotek :E i nie, nie było to spowodowane piciem różnego rodzaju napojów bez- i alkoholowych :E także zapraszam do obejrzenia foteczek z trasy Banja Luka -> Wrocek.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - PLAYER - 03/08/2020 03:28 PM

Bardzo ładne fotki Big Grin.


RE: G&K Transporte - Tedy - 03/08/2020 03:35 PM

Jak zwykle bardzo wysoki poziom fotekSmile