eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z uruchomieniem GTA V - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: GTA (/forum-476.html)
+---- Dział: Ogólne Rozmowy o grze (/forum-480.html)
+---- Wątek: Problem z uruchomieniem GTA V (/thread-47206.html)



Problem z uruchomieniem GTA V - Rumun z Lasu - 04/07/2018 04:02 PM

Siemka, mam mały problem z GTA V.
Otóż, kupiłem je wczoraj na Steamie na przecenie wakacyjnej. Doładowałem portfel Steam przez PSC, dokonałem zakupu, gra się pobrała, ok. 73GB. Gdy chciałem uruchomić grę po chwilowym ładowaniu się okienka pokazał się poniższy napis.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Szukałem na wielu stronach, próbowałem wielu sposobów, jednak ciągle każdy zawodzi. Nie mogę nawet wejść na stronę social clubu, by się zarejestrować, a gdy włączam łatkę najnowszą dla GTA, pokazuje, że gra nie jest zainstalowana. Dodam, że mam dwie partycje (C i D), i folder x86 steam jest zainstalowany na C, ale z braku miejsca wszystkie gry mam zainstalowane na dysku D. Proszę o pomoc, pozdrawiam.


RE: Problem z uruchomieniem GTA V - druit - 05/07/2018 09:36 AM

Hej, a mógłbyś sie podzielić jaki masz komputer, kartę graficzną i ogólne parametry?


RE: Problem z uruchomieniem GTA V - Rumun z Lasu - 10/07/2018 09:15 PM

Ależ oczywiście
GeForce GTX650 Ti
8 giga ramu
Win 10 Pro 64 bity
Intel Core I-5 3.30 ghz
tylko jeszcze dysku SSD mi brak
Z tego, co porównywałem z wymaganiami minimalnymi, jak i zalecanymi - komputer powinien grę udźwignąć.


RE: Problem z uruchomieniem GTA V - bikbiker - 11/07/2018 11:51 AM

Udźwignąć to udźwignie. Ja gram na słabszym sprzęcie.
Musisz się jednak zalogować na konto w social club albo je stworzyć. Możesz to zrobić z poziomu przeglądarki nie koniecznie instalatora.
Wchodzisz na stronę https://pl.socialclub.rockstargames.com/ i w górnym prawym rogu masz Zaloguj się lub Dołącz do Social Club.
A jak nie możesz wejść na stronę to może coś blokuje ci do niej dostęp. Może zapora sieciowa?