eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MASBRA Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MASBRA Transport & Spedition (/thread-47387.html)



RE: Masbra - Hardcor123 - 25/07/2018 07:21 PM

Łooo Panie, koozak! Nie wiem dlaczego, ale malowanie Scanii przypomina mi czasy nfsa :E


RE: Masbra - Bools - 25/07/2018 07:25 PM

Malowanie składu kozak, jest na czym oko zawieść co do zdjęć również bez zastrzeżeń :3. Jednym słowem Baja, czekam na więcej zdjęć z Twojej strony.


RE: Masbra - Michal_Z_gno - 25/07/2018 11:26 PM

Taki styl tuningu do mnie akurat nie za bardzo przemawia ale fotki są ładne i ogólna całość wygląda schludnie.


RE: Masbra - Nicko - 26/07/2018 08:39 AM

Malowanie o tyle dobre, że się światło nie odbija i jest wszystko dokładnie widoczne Smile Zdjęcia też super.


RE: Masbra - Brayoo - 03/08/2018 04:50 PM





Nie martwcie się, żyję tylko nie mam zdjęć z końca poprzedniej relacji bo mi aparat padł :/

Natomiast kolejne zlecenie to załadunek pod Gorzowem nektarynek. Przed ruszeniem w trase podjechałem do biedronki żeby zrobić zapas wody. Później jakoś koło 18 ruszyłem na A18 i A4, a później S3 w górę. Wieczorem byłem na miejscu. Okzało się, że to mała rodzinna firma,a dojazd był bardzo fajny. Pełna kulturka, może Pan chcę skorzystać z pryszcznica, może herbaty ? W lodówce jest schłodzona woda jak i lód w kostkach. Kurde, pomyślałem nie jestem w Polsce :O

Image

Image

Image

Image

Image

Jako, że to mała firma, załadunek przeciągnął się do rana. Wieczorem, gdy w końcu temperatura trochę spadła to wyszedłem na zewnątrz i usiadłęm sobie na ławeczce. Podszedł do mnie pierwszy właściciel i trochę sobie pogadaliśmy. Nawet nie wiem kiedy, a już musiałem się kłaść żeby być gotowy na rano. Na pożegnanie dostałem 2 koszyki nektarynek :O od razu kilka sztuk przygotowałem sobie na drogę. No włąśnie... drogę. Miałem to zrzucić w Czerniachowsku. 530 km przede mną. Obrałem kurs na Piłę, Bydgoszcz i A1 do góry. Później na Kaliningrad i w bok już do celu. Szedłem jak zły. Nic nie było w stanie mnie rozproszyć. Upał lał się z nieba. Robiłem tylko krótkie postoje na ubikację czy też uzupełnienie płynów. Jak już dotarłem na styk z czasem to była bodajże 18:30, jakoś tak. Też mi kazali się ustawić i czekać. W końcu zrzucili i podbili papiery. Mogłem czekam na kolejne dyspozycje Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image








RE: Masbra - Kacperovski - 03/08/2018 06:49 PM

Scaniulka niczego sobie. Dałbym parę lampeczek na grill i "uszy" na lusterka, ale i bez tego autko ładne. 10/10


RE: Masbra - Brayoo - 31/08/2018 06:38 AM

Przepraszam za przestój. Kilometry cały czas wpadają.
Nie danwo skończyłem urlop i powinna pojawić sie obszerniejsza relacja.

Poniżej fota z drogi do Włoch bo ostatnio cały czas ćwiczyłem ten kraj.

Image





RE: Masbra - Perkins - 31/08/2018 07:19 AM

Jak zawsze u Tomka na wypasie. 10/10 Big Grin


RE: Masbra - Vichy - 31/08/2018 10:52 AM

Kossack zestaw ! Powodzonka Big Grin


RE: Masbra - Brayoo - 04/10/2018 07:04 PM

Dzięki za komentarze !


Przepraszam za ten przestój w temacie. Wiecie jak jest, trzeba zarabiać w pierwszej kolejności, później trochę przyjemności.
Nie relacji z konkretnej trasy, ale mam kilka zdjęć z moich ostatnich wojaży. Różne ładunki się trafiły... zresztą zobaczcie sami Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image