eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MASBRA Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MASBRA Transport & Spedition (/thread-47387.html)



RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 19/12/2020 03:07 PM

Kapitalna następna fotorelacja wyszła , fotki i ujęcia wpadły w oko 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - Johny Trucker - 19/12/2020 05:11 PM

Czekam na jakieś dodatki do tego zestawu Szczerbol Kapitalna relacja!


RE: MASBRA Transport & Spedition - eevinho - 19/12/2020 07:57 PM

Lux relacyjka. Cool


RE: MASBRA Transport & Spedition - Redek - 24/12/2020 01:27 PM

Cytat:Miejsce załadunku: Vaasa
Miejsce rozładunku: Jelenie Góra
Ładunek: Ryby 20t


Szybka relacja z 2 dni aktualnie już w domu na świętach jestem. Zestaw załadowany stoi w Iłowie po świętach albo ja bądź Tomek dopiero rozładuje w Jeleniej Górze. Macie fotki pisać mi się nie chce. Wesołych.Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: MASBRA Transport & Spedition - Dolar - 24/12/2020 02:04 PM

Ale Ci służy ta firma Redek, ganiasz jak natchniony Smile


RE: MASBRA Transport & Spedition - Brayoo - 24/12/2020 02:42 PM

Witajcie, ostatnia przedświąteczna trasa była z Gavle w Szwecji gdzie załadowałem 20 ton ryb mrożonych. Miejsce rozładunku to Jelenia Góra.
Na załadunku byłem w sobotę już, ale że nie pracowali na weekend to kazali mi czekać do poniedziałku. Jedyny plus to taki, że wjechałem do środka i tam czekałem. Mogłem wychodzić bo gość z ochrony był spoko. W poniedziałek rano tak się szybko uwinęli, że o 8:30 wyjeżdzałem za bramę. Kierowałem się w stronę Lund. Miałem cały czas do wykorzystania więc chciałem dolecieć jak najdalej. Udało się bo o 19:50 byłem w okolicach Lund i mogłem kręcić pauzę. Wstałem rano i szukałem promu ale nic nie mogłem znaleźć więc przyszło mi jechać na Rodbyhavn. O 9 wbiłem na prom do Putgarten. W głowie tylko myśl żeby dojechać jak najszybciej do domu. Wiadomo, że czasy są jakie są, ale mimo wszystko czas z rodziną najważniejszy. Z promu szybki zjazd i dzida na Berlin, a później Iłowa. Ku mojemu zdziwieniu nic szczególnego się nie działo na drodzę i szło to gładko. Nawet na patatajce nie było źle!
Przed 17 zjeżdzałem już z A18 i podjechałem na myjnie żeby umyć zestaw zanim go odstawię na świąteczny czas. Niestety 24ego firma w Jeleniej nie pracuje, ale poinformowali mnie, że moge być 28eg u nich byle tylko temperature trzymać w naczepie. Tak zamierzam zrobić, naczepa stoi na ESA DAF i będę sprawdzał co jakiś czas czy wszystko jest okay.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wesołych Świąt !!





RE: MASBRA Transport & Spedition - Johny Trucker - 24/12/2020 03:48 PM

Jest w pytę panowie!


RE: MASBRA Transport & Spedition - Tedy - 24/12/2020 04:27 PM

Bardzo fajna fotorelacja w zimowych klimatachSmile


RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 24/12/2020 04:36 PM

@Redek: Bardzo świetna różnorodna fotorelacja + lux zimowe klimaty ujęcia 10/10
@Brayoo: Kolejna fotorelacja na najwyższym poziome + extra ujęcia Cool


RE: MASBRA Transport & Spedition - Redek - 29/12/2020 09:15 PM

Dzięki chłopaki!

Cytat:Miejsce załadunku: Legnica
Miejsce rozładunku: Pecz
Ładunek: Konserwy 20t


W poniedziałek z rana już byłem w Jeleniej Górze aby zrzucić ostatni ładunek. Następną trasę już miałem nagraną. Kolejny kraj który odwiedzę pierwszy raz i przy okazji po drodze poznam kolejne nieznane mi okolice. Węgry! Autko zatankowałem na granicy Polsko Czeskiej. Awizację na Węgrach miałem na wtorek 14:30. Ah narobili mi strachu u Tych bratanków. Telefon od dyspozytora z firmy, że awizo mi się przedłuży o kilka godzin i będzie ciężko wrócić na sylwka do domu. No lipa... Zadzwoniłem do Tomka on tam znał jakiegoś kierownika. Minęło 10 minut oddzwania do mnie, podjedziesz na firmę daj cieciowi 5 euro i Cię wywoła na CB. Uratował mi dupę. :E Aktualnie jestem rozładowany jem kolację i nad ranem ruszam załadować się do Polski.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image