eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MASBRA Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MASBRA Transport & Spedition (/thread-47387.html)



RE: MASBRA Transport & Spedition - Brayoo - 15/01/2021 02:17 PM






Hejo !
Wyruszyłem załadowany ze Zgorzelca. Kierowałem się A4ką do Legnicy, a później na S3 i do góry. Rozładunek był nagrany w Szczecinie. Pierwsze kilometry to przyzwyczajenie się do nowego autka. Człowiek podjarany to nawet za bardzo nie pamiętam czy coś się działo. Po zrzutce miałem prom do Ystad. Podczas gdy płynęliśmy zdążyłem się odprężyć i odpoczać. Na ląd wyjechałem o 23 i od razu przywitała mnie prawdziwa zima. W Lund pobrałem ładunek i niedaleko bo w Kalmar, miałem rozładunek. Wszystko szło gładko i bez problemu. Zima piękna jak, to na północy. O 9 rano byłem rozładowany i jakoś po 10 udałem się do Vaxjo po kolejne zlecenie.


Image[

Image

Image

Image

Image

Image

[Image

Image

Image

Image

Image

Image




RE: MASBRA Transport & Spedition - uszatohombre - 15/01/2021 02:33 PM

Całokształt bardzo mi się podoba. Cool


RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 15/01/2021 02:39 PM

Świetna relacja + wyśmienite różnorodne ujęcia - 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - Tedy - 15/01/2021 02:57 PM

Powiem krótko - doskonała fotorelacja10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - eevinho - 15/01/2021 03:55 PM

Nie no, fajnie to wyszło. Cool


RE: MASBRA Transport & Spedition - Kukasz - 15/01/2021 04:35 PM

Bardzo fajnie urozmaicone fotki! Ok Ta nagła zmiana klimatu trochę zepsuła efekt. :E Powodzenia!


RE: MASBRA Transport & Spedition - BorUwa - 15/01/2021 06:49 PM

Fajne ujęcia!


RE: MASBRA Transport & Spedition - seba0506 :) - 16/01/2021 11:26 AM

Tak jak zawsze oczywiście extra foty 10/10
Szerokości Wink


RE: MASBRA Transport & Spedition - Bytnarek - 24/01/2021 08:29 PM

Siemano !

Dziś ciąg dalszy trasy na Bułgarię. Z góry przepraszam za brak aktywności z mojej strony ale teraz się to już poprawi, zapraszam na relacje.


Piątek


Firma otwierała się o 7. O 8 podstawiłem auto pod rampę i zrzuciłem Pomarańczki. Zaczekałem pół godzinny i dostałem SMS od Tomka że ładuję w Pecz konserwy do Katowic, dokręciłem 45 i ruszyłem na załadunek.Na załadunku były trochę problemy z adresem ale daliśmy radę po 2h ładowania ruszyłem na Polszę. Słowację przeleciałem szybciutko na granicy polsko-słowackiej zrobiłem 30 minut i doleciałem do Katowic.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Sobota


Przestałem do rana około godzinny 8 zrzuciłem towar i poleciałem na załadunek Mat budowlanych w opolu. Na 12 byłem już na placu lecz nie było miejsca na moję auto więc pojechałem na serwis do kolegi tam się rozpiąłem i auto wziałem pod blok.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dzięki za uwagę i pozdro do następnegoWink




RE: MASBRA Transport & Spedition - Tedy - 24/01/2021 08:45 PM

Duża fotorelacja na najwyższym poziomie10/10