eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MASBRA Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MASBRA Transport & Spedition (/thread-47387.html)



RE: MASBRA Transport & Spedition - eevinho - 18/03/2021 05:35 PM

Lux robota Piotrek! Cool


RE: MASBRA Transport & Spedition - Brayoo - 19/03/2021 01:23 PM

Dziękuje za wszystkie komentarze.





Odezwał się do mnie kolega, którego zna chyba tylko Dolar, więc nie będę Wam mówił kto to. Okazało się, że jest w podbramkowej sytuacji ponieważ kierwoca mu nagle wypadł, a zlecenie nagrane. Dobrze, się złożyło bo akurat byłem w domu i jeszcze nie miałem dla siebie kursu. Oczywiście, że się zgodziłem. Naczepa załadowana czekała na mnie w Iłowej. Podjechałem w niedzielę się podpiąć i spakować. Rozładunek miał nastąpić w Monachium.

Image

Wyruszyłem po 16 i kierowałem się na Zgorzelec. Około 600 km przede mną, więc przygotowałem sobie kawke, muzykę, uchyliłem okno i połykałem kolejne kilometry autostrad. Wszystko szło gładko to znalazłem miejsce na parkingu i poszedłem się trochę przespać, wszak rozładunek był na 8 rano. Byłem przed czasem i musiałem nieco poczekać.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Było po 11 gdy wyjeżdżałem już rozładowany. Miałem już nagrany załadunek. Dokładniej to w Salzburgu, więc jakieś ~140 km na pusto. Jak na poniedziałek w ranno/popołudniowych godzinach przystało ruch był większy, co wymagało większego skupienia i uwagi na innych.
Po 13 byłem na miejscu, kazali od razu się ustawiać. Takim sposobem mogłem robić kolejne kilometry już o 15. Jechałem tak długo na ile pozwalał czas. Miejsce rozładunku to Zgorzelec, można powiedzieć, że zrobiłem szybkie kółko na Niemcy i znowu Iłowa.
Fajna trasa, odskocznia od chłodni i więcej ruchu z firaną. Zrzucili mnie jakoś koło 14, a naczepę odpinałem przed 16.


Image

Image

Image

Image

Image

Jak mogliście zobaczyć z relacji Piotrka, on teraz leci z 'moją' naczepą. Na placu stoi jego i na ten moment to ja będę ją ciągał.





RE: MASBRA Transport & Spedition - Tedy - 19/03/2021 01:30 PM

Fotorelacja na najwyższym poziomieSmile


RE: MASBRA Transport & Spedition - BorUwa - 19/03/2021 01:33 PM

Super relacja! 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 19/03/2021 02:16 PM

Fotorelacja wyszła fenomenalne + kadry i ujęcia extra 10/10 Brawa


RE: MASBRA Transport & Spedition - PiekarniKk - 19/03/2021 02:19 PM

Legancka fotorelacja 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - michalz - 19/03/2021 03:15 PM

Fotki jak i opis wyszły zaje**fajnie Big Grin


RE: MASBRA Transport & Spedition - eevinho - 19/03/2021 05:20 PM

Dobra relacja Tomek. Smile


RE: MASBRA Transport & Spedition - Aras. - 19/03/2021 06:38 PM

Fajne fotki Tomasz! Dej mi tego więcej :E


RE: MASBRA Transport & Spedition - myszaty - 19/03/2021 07:19 PM

Super foty i ciekawe ujęcia Smile 10/10