eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MASBRA Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MASBRA Transport & Spedition (/thread-47387.html)



RE: MASBRA Transport & Spedition - myszaty - 25/03/2021 12:47 AM

Foty są świetne Smile


RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 25/03/2021 07:43 AM

Doskonała fotorelacja a foty i ujęcia sztos Cool Ok


RE: MASBRA Transport & Spedition - Johny Trucker - 25/03/2021 08:20 AM

Taki fajny środek masz, a się nim nie chwalisz Tongue


RE: MASBRA Transport & Spedition - PiekarniKk - 25/03/2021 08:21 AM

Fajna fotorelacja 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - Tedy - 25/03/2021 08:54 AM

Kolejna bardzo dobra i fajna fotorelacja10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - Brayoo - 30/03/2021 05:07 PM

Witam Was ponownie Smile

Tym razem, szef, czyli ja :E postanowił sprawdzić inny kierunek, nieco inne ładunki (wciąż na chłodnie!) by dowiedzieć się jak to idzie i czy ma to sens.
W Bielanach Wr. załadowałem czekoladę i obrałem kierunek Grecja, a konkretnie Saloniki.
Zakupy zrobione, zapakowane. Wszystko sprawdzone, papiery się zgadzają to można jechać. Powiem Wam, że ostatni raz byłem tam biało-niebieską scanią, więc się cieszyłem na ten kierunek.
Klasycznie obrałem A4ke w stronę Katowic i płynąłem. Pogoda ładna, muzyczka i lecimy.
Starałem się wybrać najciekawsze zdjęcia z tej trasy, wiecie, że rzadko kiedy opisuje dokładnie te trasy... no bo po co macie wiedzieć kiedy jadłem, a kiedy spałem ? Rolleyes Ciekawie to w sumie robiło sie dopiero na terenie Serbii i głowa chodziła trochę na boki. Macedonia w sumie podobna, ale osobówki dały o sobie znać i już tak nie mogłem podziwiać.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Szybko się uwinęli z rozładunkiem, mimo ciepłej pogody i mogłem leciec na załadunek oddalony o kilka kilometrów. Kolejne pozytywne zaskoczenie, jak tylko wjechałem to kazali się ustawiać pod rampę. Zarzucili mi owoce na plecy, temperatura sprawdzona, papieru w łapie i już mogłem ustawiać GPS na powrót. Konkretniej do Wrocławia Smile

Image

Image

Image

Image

Słońce świeci, ciepło, a mi się zachciało rosołu ! I to właśnie zjadłem na puazie. Najedzony ruszyłem dalej, z myślą, że muszę po drodzę zatanować.

Image

Image

Image

Po rozładunku, podjechałem do Pietrzykowic do serwisu Schmitza by zajęli się naczepą.

Image


Z tej trasy wróciłem w tamtym tygodniu. Niedługo się odezwę jak tylko odbiorę naczepę.

Pozdrawiam !




RE: MASBRA Transport & Spedition - PiekarniKk - 30/03/2021 05:11 PM

bardzo fajna fotorelacja 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 30/03/2021 05:45 PM

Duża i bardzo świetna fotorelacja , extra różnorodne kadry 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - seba0506 :) - 30/03/2021 06:46 PM

Extra porcja wyśmienitych foteczek 10/10
Szerokości Wink


RE: MASBRA Transport & Spedition - Tedy - 30/03/2021 07:11 PM

Cała fotorelacja jest na najwyższym poziomie i mi się podobała więc leci10/10