eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MASBRA Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MASBRA Transport & Spedition (/thread-47387.html)



RE: MASBRA Transport & Spedition - Johny Trucker - 21/01/2023 09:22 AM

eleganckie ujęcia Tomku!


RE: MASBRA Transport & Spedition - Brayoo - 26/01/2023 07:03 PM

Hello!
Dzięki za komentarze. Cieszę się, że się podoba.

Po rozładunku dostałem wytyczne co dalej. Załadunek big-bagów w Kłajpedzie. Niedaleko, więc dla mnie spoko.
Poszło dość sprawnie i mogłem wbijać adres zrzutki w nawigacji, a konkretniej to Iłowa Big Grin Tak, tak, do Intry.
Wszystko szło gładko, słoneczko świeciło, muzyczka grała..... do pewnego momentu. Na A4 klasycznie wypadek i korek.
Zanim zjechałem na wioski by to ominąć, to już się ściemniło i nie robiłem zdjęć.
Rozładunek? Szybko i sprawnie ściągnięte. Papiery ogarnięte i mogłem jechać na myjkę Cool

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Do następnego!



RE: MASBRA Transport & Spedition - Maciejos - 26/01/2023 08:14 PM

Bajka relacja, to samo tyczy się auto. A przy okazji - do ciągania kurczaków Cię nie ciągnie? ;P


RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 26/01/2023 08:24 PM

Fotorelacja jest po prostu wyborna , eleganckie ciekawe ujęcia a zestaw wygląda świetne Smile


RE: MASBRA Transport & Spedition - myszaty - 27/01/2023 10:08 AM

Fotorelacja bardzo ciekawa Smile foty oraz ujęcia bardzo fajne 10/10


RE: MASBRA Transport & Spedition - Dolar - 28/01/2023 06:04 PM

Świetne zdjęcia Tomku, trzymasz poziom niezmiennie od lat. Blush


RE: MASBRA Transport & Spedition - Brayoo - 06/02/2023 12:40 PM

Wkradł się lekki przestój, ale było to spowodowane tym, że Scania poszła na serwis/warsztat.

Po ostatnim rozładunku, odstawiłem naczepę i pojechałem na serwis. Scania trochę tam dni spędziła, ale to dlatego, że nie tylko był robiony klasyczny serwis, ale również pewne zmiany.

Image

Jak możecie zobaczyć wpadło kilko zmian w malowaniu, oraz logo zostało odświeżone.

Image

Image

Stary znajomy postanowił użyczyć mi swojej naczepy. Długo się nie zastanawiałem i skorzystałem bo nie wiem czy wiecie, byłem wtedy bez ogona.

Pierwsza trasa po zmianach była do jednego z biznesowych partnerów. Niestety przyjechałem za późno i musiałem czekać do rana. Rano zostałem obudzony przez pracownika firmy z informacją żebym się podstawiał. Przez noc zrobiło się całkiem biało! Trzeba będzie uważać - pomyślałem.
Dobrze się nawet nie rozbudziłem, a już było wszystko gotowe. Przygotowałem kanapki i herbatę na drogę.

Jak myślicie gdzie teraz jadę?

Image

Image

Image







RE: MASBRA Transport & Spedition - Ziom - 06/02/2023 09:01 PM

Kozacka Scania oraz fotki Smile


RE: MASBRA Transport & Spedition - Maciejos - 06/02/2023 09:34 PM

Świetnie ta Twoja Anka wygląda, ale pod naczepą do wożenia kurczaków byłoby jej lepiej. :E


RE: MASBRA Transport & Spedition - Dolar - 07/02/2023 09:44 AM

Elegancki zestaw Blush