eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
WYPOCINY Z TIRÓW SOCZEWY - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: WYPOCINY Z TIRÓW SOCZEWY (/thread-47398.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Krecik on europe roads - Michal_Z_gno - 23/08/2019 11:19 PM

Dafik w sam raz na lokalne trasy czyli te najlepsze :E


RE: Krecik on europe roads - Soczewa - 03/10/2019 08:39 PM

Wracam kochani do pobocznych projektów .Wleciała ona królowa Krajuwek skacząca z zazdrości dająca popalić swą bez awaryjnością .Kania Serii R mocy potężnych 420 koni mechanicznych i chłodnią Schmitza pędzi po landach jak szalona To ona ratuje świat przed brakiem bulek w sklepie.. Opis idealnie oddający jej charakterek specjalny.
Image



RE: Krecik on europe roads - Soczewa - 09/10/2019 09:48 AM

Pierwszy Hollland style by ja i myślę że jak na pierwsze podrygi w tym stylu nie jest źle
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Krecik on europe roads - Soczewa - 09/10/2019 10:44 AM

kolejne foto tej samej <3 suni
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Krecik on europe roads - Marian Kot - 09/10/2019 10:52 AM

Elegancka fotaSmile10/10


RE: Krecik on europe roads - Soczewa - 13/10/2019 04:22 PM

Jazda na dystrybucji <3
Image



RE: Krecik on europe roads - Kurdianeł - 13/10/2019 07:38 PM

Taki... prosty ten Mercedes, ale jednak ma swój uroczek Smile 10/10


RE: Krecik on europe roads - Soczewa - 13/10/2019 10:37 PM

Dziś sentymentalna podróż do lat gnojka lat 5 moim ukochanym Manem TGA 18.480 rocznik 2002 i naczepą Schmitz S.CS firanką dokładnie tak skonfigurwanym autem jeździł ojciec w latach 2005-2012 niestety żadna fotka się nie zachowała a cała konfiguracja tego oto auta jest to moja pamięć ponieważ najmilej pamiętam to auto pierwsze kursy na prawym i wakacje które zawsze były w budzie z ojcem.
Dziś również podróż z tym co najwięcej ciągaliśmy na tamten okres na dom.
Załadowany w miejscowości Pawłowiczki podkładem pod pieczarki w kostce wyruszam do domu ot taka krajóweczka którą pamiętam na prawym fotelu "Niebieskiego" bo tak nazywaliśmy ten bolid spędziłem mnóstwo wspaniałych chwil teraz mając wiecej lat dostrzegam to co kiedyś było nie to co teraz
Image
Tak jak pisałem odwzrowanie tego autka nie było trudne lecz dla mnie to wspomnienia których nikt nie zabierze
Image

Klimat jazdy za małego to coś niepowtarzalnego.Urywki z tras np korki na obwodnicy(na której zazwyczaj spałem) czyli kochanej Dk50 tego się nie zapomina i bazy Ś.P Stanwexu też
Image

Dzisiejsza relacja będzie krótka ale zawierająca bardzo obszerny opis Big Grin
Kierunek Dom droga do Piotrkowa Trybunalskiego znam ją na pamięć
Standardowo szama na "sto siódmym" i pauza do godziny 3 rano szybkie ogarnianie i kopa w bendix tak wyglądała nasza droga do Pawłowiczek
Image
Pauza klimat tego parkingu coś nie do opisania zaraz niech maniek nabije powietrza i dalej kierunek Dom
Image
Ostatnia prosta na rozładunek pamiętam jak zawsze się upierałem by jechać na rozładunek i tak zostawałem w domu
Image
Czekamy na rozładunek zazywczaj to robiono ręcznie jedna kostka około 25kg ważyła i później do domu czekać na telefon od szefa z adresem załadunku
Image
Dziękuje że wytrwaliście do tego momentu i życzę wam Szerokośći Big Grin



RE: Krecik on europe roads - PLAYER - 14/10/2019 08:28 AM

Piękna relacja . Przypominją się stare dobre czasy ets2.


RE: Krecik on europe roads - Ziom - 14/10/2019 08:31 AM

Świetne jest Cool Big Grin.