eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre (/thread-47410.html)



Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - adaskOO - 26/07/2018 08:04 PM

Opis problemu:
Witam, tak jak w tytule zmagam się z problemem przy zmienianu sterowania. Gdy zmienie sterowanie z klawiatury na pada lub kierownice to wyrzuca mi gre. Sterowanie klawiaturą działa jak należy tak samo Kierownica + mysz czy Mysz z użyciem pedałów. Nie wiem czym to może być spowodowane poniżej zamieszczam logi ale nic z nich nie wyczytałem Sad Jeżeli potrzebujesz więcej szczegółów to napisz po niżej, a na pewno odpisze.

Gdyby było potrzebne to podaje również specyfikacje komputera
Intel Core i3-2120 3.3ghz
Nvida Geforce GTX 650
8GB RAM
Dysk Segate HDD 500GB
Windows 10 Home


Wersja gry:
1.31.2.10s (64bit)


Log*:
https://pastebin.com/H2qbLdMb


Lista modyfikacji:
Brak modyfikacji.

Pozdrawiam, życzę miłego wieczorku Wink



RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - NightmareX - 26/07/2018 08:12 PM

Nie próbowałeś przeinstalować gry?
Usuń i zainstaluj od nowa, czasami to potrafi zdziałać cuda Wink


RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - adaskOO - 26/07/2018 08:13 PM

(26/07/2018 08:12 PM)MIK0L napisał(a):  Nie próbowałeś przeinstalować gry?
Usuń i zainstaluj od nowa, czasami to potrafi zdziałać cuda Wink

Reinstalowane i pobierane od nowa już dwa razy, spójnośc plików na steam też nic nie daje ;/

//edit
Dodam jeszcze że miesiąc temu pad działał wyśmienicie w tej pięknej a zarazem wciągającej grze ;C


RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - Michal_Z_gno - 26/07/2018 10:16 PM

A co to konkretnie jest za model pada Pytajnik
Ogólnie to spróbuj przeinstalować od niego sterowniki.


RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - adaskOO - 27/07/2018 07:03 AM

(26/07/2018 10:16 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  A co to konkretnie jest za model pada Pytajnik
Ogólnie to spróbuj przeinstalować od niego sterowniki.

Nie wiem sam, chciałem przetestować pada, nigdy nie używałem i kupiłem po wielkiej taniości na allegro jak Janusz Biggrin2 Zaraz znajde i podam linka.

//edit https://allegro.pl/gamepad-pad-do-ps3-pc-wibracja-usb-analog-fifa-i5841396492.html
Dodam jeszcze jak wyżej że miesiąc temu gra z padem działała. Także nie jest to wina jego ceny Smile


RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - Kacperovski - 27/07/2018 07:45 AM

Używam podobnego pada jako dodatkowy kontroler, ten sam model i gra normalnie śmiga, nie ma żadnych błędów. Więc to na pewno nie wina pada.
Może to być wina sterowników do pada...


RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - adaskOO - 27/07/2018 07:56 AM

(27/07/2018 07:45 AM)Kacperovski napisał(a):  Używam podobnego pada jako dodatkowy kontroler, ten sam model i gra normalnie śmiga, nie ma żadnych błędów. Więc to na pewno nie wina pada.
Może to być wina sterowników do pada...

Mam je na tej samej płytce co ty wiec? Nie wiem sam już co mam myśleć..


RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - NightmareX - 27/07/2018 11:05 AM

Też miałem coś podobnego i działał mi bez żadnych sterowników, bo nie chciało mi się ich instalować o ile dobrze pamiętam :E


RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - adaskOO - 27/07/2018 12:04 PM

Serio nikt nie wie jak naprawić błąd Sad? Nawet z logów nikt nic nie wyczytał?


RE: Po ustawieniu sterowania na Pada/Kierownice wyrzuca gre - adaskOO - 28/07/2018 07:38 PM

Dobra po 4 godzinach wczytywania się w logi wyczytałem że nie obsługuje wersji 64bit. Ale następny problem jest taki że gdy odpale wersje 32bit i wszystko już działa to po włączeniu kierownicy lub pada spadają strasznie fps.. ktoś coś?