eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zdjęcia dexteros'a - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Zdjęcia dexteros'a (/thread-47556.html)

Strony: 1 2


Zdjęcia dexteros'a - dexteros - 12/08/2018 03:02 PM

Jak to mówią "kierowcy chłodni nie chodzą głodni" Big Grin
Mała zapowiedź moich fotorelacji

Image

Image

Image




RE: Zdjęcia dexteros'a - Kamil - 12/08/2018 03:40 PM

Ładny zestawik tylko te tabliczki bym zmienił na tabliczki extra bo obecne od SCS troszkę psują :/ Czekam na relacje Wink


RE: Zdjęcia dexteros'a - Michal_Z_gno - 12/08/2018 11:36 PM

Zestaw ładny choć jak na mój gust trochę za dużo gadżetów jest w środku no ale co kto lubi Smile


RE: Zdjęcia dexteros'a - dexteros - 12/08/2018 11:43 PM

(12/08/2018 11:36 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Zestaw ładny choć jak na mój gust trochę za dużo gadżetów jest w środku no ale co kto lubi Smile

System 3/1 więc musi być trochę jak w domu Big Grin Wrócę po urlopie to trochę tam ogarnę Tongue


RE: Zdjęcia dexteros'a - dexteros - 18/09/2018 04:16 PM

Poznań- Hamburg
505 km
Ładunek: Mrożonki
Waga: 18 ton


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Fotek nie za dużo bo niemieckie autostrady to flaki z olejem Tongue Może załaduje coś na Skandynawię. Zobaczymy Rolleyes

PS. Tak widzę rozmycie na tabliczkach imiennych. Szkoda mi było tych fotek więc wrzucam mimo to Shy



RE: Zdjęcia dexteros'a - Michal_Z_gno - 18/09/2018 04:19 PM

Można by dawać trochę więcej fotek z tyłu, coś ze środka itp. aby urozmaicić całość ale mimo to jest spoko.


Ps. Staraj się dawać fotki w formacie .jpg bo .png się z reguły dłużej ładuję.


RE: Zdjęcia dexteros'a - Hardcor123 - 19/09/2018 09:48 AM

Ładne fotki, tylko pokombinować z kadrami i będzie okej Wink


RE: Zdjęcia dexteros'a - Perkins - 19/09/2018 10:04 AM

Dexterek to Ty? Fajne fotki, ale trochę urozmaicić w inne kadry. Big Grin


RE: Zdjęcia dexteros'a - dexteros - 19/09/2018 10:11 AM

Nie jestem dobrym fotografem ale postaram się, posiedzę trochę na innych wątkach ze zdjęciami i podchwycę Big Grin


RE: Zdjęcia dexteros'a - dexteros - 20/09/2018 05:59 PM

Hej, cześć ! W związku, że miałem trochę wolnego po ostatniej trasie wziąłem się za porządki w Scanii. Już nie ma tyle pierdółek. Zniknęła półka po stronie pasażera, tablica nad łóżkiem podświetlana i stare tabliczki. Pojawiła sie za to nowa falbana na szybie oraz nowe tabliczki z których ogromnie się cieszę i jestem z nich mega zadowolony. Obecnie jestem we Francji . Jutro coś będę ładował ale nie wiem gdzie i co Sad
Niebawem jakieś nowe fotosy Rolleyes Do zoba ! Wink

Image