eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Album Frugo :P - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Album Frugo :P (/thread-47592.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Album Frugo :P - Ziom - 27/10/2020 01:51 PM

Wg. 1 Volvo też jest ładne ,ale 2 zestaw o wiele lepiej się prezentuje Smile


RE: Album Frugo :P - frugokwiatek - 30/10/2020 05:13 PM

Eloszka Tongue Drugi zestaw przypadł wam bardziej do gustu, więc postanowiłem coś z tego skleić. Ok
Trasa Włochy - Grecja - Bułgaria.

Zapraszam! Smile







Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image

* Wiem, że niektóre fotki są podobne, ale jakoś tak wyszło. Szczerbol2



RE: Album Frugo :P - Ziom - 30/10/2020 08:09 PM

Kapitalna bardzo długa i dobra fotorelacja , kozackie ujęcia - 10/10 leci Cool


RE: Album Frugo :P - frugokwiatek - 30/10/2020 08:20 PM

(30/10/2020 08:09 PM)Ziom napisał(a):  Kapitalna bardzo długa i dobra fotorelacja , kozackie ujęcia - 10/10 leci Cool

Bardzo dziękuję! Smile


RE: Album Frugo :P - Tedy - 30/10/2020 08:28 PM

No, no za tak dużą i świetną fotorelację nie może być mniej niż10/10


RE: Album Frugo :P - limowski - 31/10/2020 08:34 AM

Bardzo dobra relacja! Niektóre fotki faktycznie podobne, ale ich jakość wszystko rekompensuje. A najlepsza ta na rozstaju dróg!


RE: Album Frugo :P - frugokwiatek - 09/12/2020 12:26 PM






Siema! Znów krótka przerwa w wrzucaniu fotek, powoli to chyba standard u mnie! 2smiech
Znalazłem nową robotę na tandemie, Man Tga z 460 konnym silnikiem + zabudowa Krone. Big Grin Kierunki to cała Europa, więc fajnie. Baza znajduje się w Poznaniu skąd na pierwszy załadunek pojechałem do Piły. W Rabenie załadowali mnie 15 tonami pustych beczek po winie do Liege. Załadunek mimo śnieżycy poszedł sprawnie i oby tak zawsze. Po wyjeździe z firmy zahaczyłem Biedronkę na wylocie przy DK 11 i zrobiłem zakupy na cały tydzień. Woda, pieczywo jakieś przekąski coś słodkiego. Do Poznania padał śnieg. Po wjeździe na A2 można było się rozpędzić i podgonić. Truck
Niemcy szły gładko do czasu. Oczywiście coś się musiało spieprzyć.. Przed wjazdem na stację wypadek w którym ustałem się 4 godziny. Puszczali objazdem przez pompę na którą musiałem i tak zjechać bo kończył mi się czas. Sad Rankiem ruszyłem dalej co celu, udało mi dojechać o 15:45 czyli kwadrans przed zamknięciem. Następnego dnia w tej samej firmie załadowali mnie do San Sebastian z czego się ucieszyłem. W Hiszpanii cieplutko i słonecznie a nie ciągle zima i krótkie dni. Francje przejechałem w większości autostradą dlatego nie było co pokazywać,100 km to był land na którym się zatankowałem. 30 km przed granicą Francusko - Hiszpańską zmiana klimatu. Zero śniegu, temperatura +10, więc jest sympatycznie. Jako, że w Hiszpanii byłem pierwszy raz to dojazd na rozładunek trochę mi zajął. Błądziłem, a nawigacja głupiała. Musiałem podpytać o drogę pobliskich mieszkańców którzy pokierowali mnie na strefę przemysłową.
Obecnie zestaw stoi na parkingu a ja zwiedzam miasto czekając na informację od spedycji gdzie udam się z kolejnym kursem. Smile

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image

Mam nadzieje, że wam się spodoba, dlatego zachęcam do oceny. Ok Próbowałem swoich sił w pisaniu od bardzo dawna. Wink



RE: Album Frugo :P - Ziom - 09/12/2020 01:39 PM

Bardzo długa i klimatyczna fotorelacja , a różnorodne zimowe ujęcia kozacko wyszły 10/10


RE: Album Frugo :P - Ranger - 09/12/2020 01:41 PM

Zestaw koks totalny, fotki ładniutkieWink Jednak opis byłby łatwiejszy do czytania jakby miał jakieś akapity Tongue


RE: Album Frugo :P - frugokwiatek - 09/12/2020 01:49 PM

(09/12/2020 01:41 PM)Ranger napisał(a):  Zestaw koks totalny, fotki ładniutkieWink Jednak opis byłby łatwiejszy do czytania jakby miał jakieś akapity Tongue

Dzięki za opinię, zaraz poprawię. Cool