eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ContRent - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: ContRent (/thread-47671.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: RT LOGIS - Iśmik - 08/10/2018 03:04 PM

Czekam na jakąś relację Jareczku!


RE: RT LOGIS - Ballino - 08/10/2018 09:27 PM

Postanowiłem nie pisać relacji tylko nagrać film. Zapraszam do oglądania Wink






RE: RT LOGIS - Michal_Z_gno - 09/10/2018 12:34 AM

Filmik w starym dobrym stylu bo dobry montaż i bez zbędnego gadania Tongue


RE: RT LOGIS - Johny Trucker - 09/10/2018 06:07 AM

Forma nie sygnie widzę Smile 10/10


RE: RT LOGIS - Misiek123 - 09/10/2018 05:50 PM

Świetny pomysł na film. Od razu skojarzył mi się z tymi produkcjami z YouTube'a, gdzie chłopaki nagrywali europejskie trasy z prawego fotela jeżdżąc z tatą lub kolegą, a Ty to fenomenalnie przeniosłeś do wirtualnego świata Smile Dokładnie takie same ujęcia, urywki z pauz itp. No dosłownie wszystko! Muzyka też bardzo charakterystyczna i pasująca do tego typu materiału. Jedyny minus to te przycinki, ale wiadomo, że na to nie ma się wpływu, ale i tak całokształt wyciąga wszystko na plus i można to oczywiście wybaczyć Wink Aha, ciekawe jeszcze, czemu to jest Mercedes widmo? :E


RE: RT LOGIS - Hardcor123 - 09/10/2018 05:54 PM

Filmik w sumie z czasów 2016 rok tak jak wspomniał Misiek, mi sie osobiście mega to podoba, mimo tych ścinek, ale każdy orze czym może, czekam na kolejne produkcje! 10/10


RE: RT LOGIS - Ballino - 09/10/2018 06:42 PM

Te ścinki powstały poprzez małe komplikacje podczas nagrywania a poźniej renderowania całego filmu Big Grin W następnej produkcji tego nie będzie Wink Dzięki bardzo za miłe komentarze.


RE: RT LOGIS - legutek22 - 09/10/2018 09:59 PM

Kurcze ale to wyszło, aż przypomniały mi się czasy jak z tatą latałem po Eu Smile


RE: RT LOGIS - Redek - 10/10/2018 09:38 PM

Fajnie jest zobaczyć, że jeszcze ktoś z starej ekipy coś działa. Świetnie to wygląda w sumie jak zawsze bez zmian. Smile


RE: RT LOGIS - Ballino - 11/10/2018 08:28 PM

No to po kilku dniachczas na aktualizację.

Mimo tego, że byłem w domu to nie miałem nawet czasu na odpoczynek. Musiałem załatwić do końca temat wizy. Potem Mercedesa odstawiłem do serwisu na obsługę, czyli wymiana filtrów i tak dalej. Wczoraj auto odebrałem i odrazu pojechałem go zatankować i spiąć już z naczepą. W międzyczasie zadomowiłem się troszkę w środku bo dostałem oficjalną informację o przydzieleniu mi tego zestawu. Umówiłem się też z chłopakami z serwisu, że jak zjadę z kolejnego kółka to zrobią mi lewą stronę zderzaka bo podczas ostatniej trasy na Włochy jakaś kobitka zarysowała mi osobówką lewą stronę auta. Na sam koniec wspomnę tylko o mojej kolejnej trasie w którą startuję jutro z rana. Pierwszy kierunek jaki obieram to Rosja. Jutro mam załadunek w Siedlcach, kawał drogi na pusto mnie czeka i nawet jak jutro uda mi się załadować to i tak nic więcej nie zdziałam. Ale resztę opiszę w relacji jak już będę miał co opisywać Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.