eTrucks.pl • Od 11 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
POLKON (NorThermo) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 11 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: POLKON (NorThermo) (/thread-47676.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

POLKON (NorThermo) - Shivy - 27/08/2018 08:40 PM

NIEBAWEM AKTUALIZACJA WĄTKA! Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

RE: NorThermo - Truckere - 28/08/2018 07:04 AM

Dym coś napisał, ale wszyscy dziękują.
Bo co tu dużo pisać - solidnie to wygląda.
Logo bardzo dobre, tylko MI OSOBIŚCIE trochę nie podoba się to, że ta śnieżka i napisy są bardzo blisko siebie - nie podchodzi mi to.
Zestawy no takie szczerze mówiąc totalnie zwyczajne jeśli chodzi o malowania - OSOBIŚCIE zmniejszyłbym logo na naczepie i dodał loga na ciężarówkach.
Natomiast sama prezentacja bardzo mi się podoba - jest szczegółowa, ciekawa, przyciąga oko i jest też na czym to oko zawiesić.
No i jeszcze taka mała dygresja - dlaczego czarne samochody?

RE: NorThermo - Johny Trucker - 28/08/2018 07:15 AM

Wygląda to dobrze, jedynie co rzuca się w oczy to pomarańczowe lampki, które są niedozwolone na terenie Skandynawii

RE: NorThermo - Truckere - 28/08/2018 07:47 AM

W gwoli ścisłości to w większości krajów nie można mieć pomarańczowych świteł(ek) z przodu.

RE: NorThermo - legutek22 - 28/08/2018 07:55 AM

Oj tam szczegóły Big Grin a tak pozatym to jeszcze żaden policjant nie zwrócił na to uwagi Wink

RE: NorThermo - frugokwiatek - 28/08/2018 07:57 AM

Opis i zestawy super, najbardziej podoba mi się Daf e6 Big Grin

RE: NorThermo - Dorpolowy - 28/08/2018 08:42 AM

Jest frigo, jest impreza :E

RE: NorThermo - sebciogaming1888 - 28/08/2018 09:52 AM

Witam prowadzicie rekrutację ?

RE: NorThermo - WeiserPL - 28/08/2018 02:22 PM

Ogólnie prezentuje się wszystko naprawdę bardzo dobrze Big Grin Powodzenia!

RE: NorThermo - Shivy - 29/08/2018 07:47 PM

Załadunek na małej wsi we Francji obok miasta Bordeaux, na pakę wrzucono mi 19 ton winogrona, które wymagają szczególnej "pielęgnacji" podczas transportu, temperatura przewozu tego właśnie ładunku jest ściśle określona i jak to się mówi okrojona. Lubię załadunki na Francuskich wsiach, każda wieś jest urokliwa bardziej lub mniej ale we Francji są naprawdę malownicze, niestety wjazd bądź wyjazd na farmę często już nie jest taki piękny i malowniczy, choć tutaj obyło się bez większych problemów.

Powolny wyjazd z załadunku, ostre łamanie się w prawo, uważając żeby nie ściągnąć naczepą paru gałęzi z przydrożnego drzewa.

Zdjęcie ze wspomnianego załadunki na owej wsi, dobrze że mieli na "magazynie" wózek widłowy i paleciaka to poszło w miarę sprawnie. Wózkowy tak szybko zapierdzielał z towarem, że ledwo się wyrabiałem z ustawianiem go.

A tutaj już bez większych fajerwerków, przymusowa pauza którą planowałem po drugiej stronie miasta Bordeaux (patrząc z perspektywy załadunku), plan udał się w 100%, dotarłem z zapasem czasu jazdy jednej minuty! Szczerbol