eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mateo's trucks and trailers - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Mateo's trucks and trailers (/thread-47770.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Mateo's trucks and trailers - Mateusz. - 16/10/2018 12:29 PM

Działamy przy drugim składzie Big Grin Druga bliska mojemu sercu marka Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Mateo's trucks and trailers - Mateusz. - 01/11/2018 03:49 PM

Czas wykorzystać chwilę wolnego Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Mateo's trucks and trailers - Aras. - 01/11/2018 06:40 PM

Kozackie premiumki, nie mam się do czego przyczepić ale jeszcze bym widział w najwyższej budzie Tongue


RE: Mateo's trucks and trailers - Iśmik - 01/11/2018 06:46 PM

(01/11/2018 06:40 PM)TruckerArus napisał(a):  Kozackie premiumki, nie mam się do czego przyczepić ale jeszcze bym widział w najwyższej budzie Tongue

Ale to są najwyższe budy XD


RE: Mateo's trucks and trailers - Mateusz. - 02/11/2018 04:34 PM

Niska Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Mateo's trucks and trailers - Mateusz. - 06/11/2018 07:30 PM

No to Volviak Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Globik średni w trakcie prac Smile



RE: Mateo's trucks and trailers - Mateusz. - 12/11/2018 07:06 PM

Image
FH13 by Mateusz ATe, on Flickr



RE: Mateo's trucks and trailers - limowski - 12/11/2018 07:30 PM

Ładne modele. Bryła ostatniego Volvo jest taka jak być powinna? Delikatnie mi się proporcje "nie widzą" (albo mi się tak wydaje) :E


RE: Mateo's trucks and trailers - Mateusz. - 12/11/2018 09:03 PM

Raczej wszystko jest po Bożemu Big Grin

Jakie propozycje na naczepę? Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Mateo's trucks and trailers - Lanker - 12/11/2018 09:27 PM

Myślę że fajnie by wyglądało pod ruchomą podłogą Smile Bo sam model robi robote Big Grin