eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Krone Trailer Pack - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DLC Krone Trailer Pack (/thread-47807.html)

Strony: 1 2


DLC Krone Trailer Pack - Marek_30 - 17/09/2018 02:23 PM

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Trailers
Profi Liner
Cool Liner
Dry Liner
Profi Liner HD Flatbed
Profi Liner + Load Carrier (double)
Box Liner (not ownable)
Truck tuning & accessories
Easy Rider Tires
Krone Hub


Front and Rear Chassis Accessories
Rear Bumpers
Rear Mudflaps
Coolers
Krone Coffee Mug
Krone Style Cap
Krone Pennant
Paint Jobs
… and more!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: DLC Krone Trailer Pack - tomber90 - 17/09/2018 05:32 PM

Panowie , te DLC zadziała przy kontynuacji swojej "kariery" czy muszę zakładać nowy profil ? Bo już kupiłem , zainstalowałem ale jeszcze "na mieście" nie widziałem a jade już z pół godziny Tongue


RE: DLC Krone Trailer Pack - Hardcor123 - 17/09/2018 05:38 PM

Zadziała przy kontynuacji bez problemowo Smile


RE: DLC Krone Trailer Pack - tomber90 - 17/09/2018 05:54 PM

Uuu ja teraz widzę , że mam inny problem ... Na Steamie faktycznie zainstalował się DLC , ale w grze go nie wykrywa ...


RE: DLC Krone Trailer Pack - Hardcor123 - 17/09/2018 06:03 PM

Zrób spójność plików gry, możesz wylogowac się również ze steama i zalogować ponownie i powinno działać :E W moim przypadku tak było.


RE: DLC Krone Trailer Pack - italianoGT - 17/09/2018 07:43 PM

Szału ni ma;)


RE: DLC Krone Trailer Pack - Anaheim - 17/09/2018 10:49 PM

Bieda jak nie wiem. Kupiłem z nadzieją na kontenerówkę i się okazało, ze jako jedyna nie jest możliwa do zakupu. Totalny absurd skoro na platformie mogą być wymienne ładunki. Naczepy niby mają dodatki ale tak właściwie nic one nie wnoszą. Niedokończony dodatek do niedokończonej gry :E


RE: DLC Krone Trailer Pack - Michal_Z_gno - 17/09/2018 11:27 PM

Anaheim to fakt ta podkontenerówka mogłaby być do zakupu ale i tak dodatek całkiem okej im wyszedł jak za cenę paczki papierosów.


RE: DLC Krone Trailer Pack - Anaheim - 18/09/2018 12:00 AM

Pomijając fakt, że cena paczki papierosów jest sztucznie wywindowana... :E Mimo wszystko nadal to jest 12zł a tyle bardzo dobrych Kronek za darmo sie w internecie poniewiera, że szczerze pożałowałem zakupu. Mógłbym dać nawet 30 jakby to miało ręce i nogi, dodatki, różne konfiguracje osiek, warianty zabudowy, zderzaki, elementy tuningowe jak w zwykłych naczepach i ta nieszczęsna kontenerówka możliwa do kupienia. Teraz to wygląda jak schabowy z frytkami z przydrożnego baru. Zjeść się da ale szału nie robi.


RE: DLC Krone Trailer Pack - NightmareX - 18/09/2018 08:47 AM

(18/09/2018 12:00 AM)Anaheim napisał(a):  Pomijając fakt, że cena paczki papierosów jest sztucznie wywindowana... :E Mimo wszystko nadal to jest 12zł a tyle bardzo dobrych Kronek za darmo sie w internecie poniewiera, że szczerze pożałowałem zakupu. Mógłbym dać nawet 30 jakby to miało ręce i nogi, dodatki, różne konfiguracje osiek, warianty zabudowy, zderzaki, elementy tuningowe jak w zwykłych naczepach i ta nieszczęsna kontenerówka możliwa do kupienia. Teraz to wygląda jak schabowy z frytkami z przydrożnego baru. Zjeść się da ale szału nie robi.

W tym problem, że w internecie za darmo nie znajdziesz żadnej chociażby dobrek kronki, nie wspomnę o bardzo dobrej Smile