eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
GTA5 na telefon. Czy się opłaca to pobierać? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: GTA (/forum-476.html)
+---- Dział: Ogólne Rozmowy o grze (/forum-480.html)
+---- Wątek: GTA5 na telefon. Czy się opłaca to pobierać? (/thread-47822.html)



GTA5 na telefon. Czy się opłaca to pobierać? - Jakubek - 18/09/2018 05:06 PM

Witam!
Mam pytanko, czy ktoś ma GTA5 na telefonie. Pytam się, ponieważ znalazłem link do pobrania tej gry. Nie chcę się oszukać i żeby nie było, że to było darmowe, a trzeba było wydać na to sporo pieniędzy. Czy się to opłaca pobierać?


RE: GTA5 na telefon. Czy się opłaca to pobierać? - Misiek - 18/09/2018 05:07 PM

nie ma gta v na telefon xD to pewnie jakiś syf a jak chcesz gta na telefon to polecam san andreas


RE: GTA5 na telefon. Czy się opłaca to pobierać? - Jakubek - 18/09/2018 05:10 PM

Tak myślałem. Chcą tylko skłamać cię i wziąć od ciebie wszystkie oszczędności, a nie dostaniesz tej gry na telefon. Kolejna metoda na oszustwo. Jak ktoś zobaczy na YouTube reklamę GTA5 na telefon proszę na to nie wchodzić i nie pobierać.


RE: GTA5 na telefon. Czy się opłaca to pobierać? - Hardcor123 - 18/09/2018 05:20 PM

Gdzie jest sens kupować Gta 5 na telefon nawet jeśli istnieje? Przecież nie daje takiej frajdy jak na Pc czy PSP.


RE: GTA5 na telefon. Czy się opłaca to pobierać? - thetrucker - 07/11/2018 11:33 AM

(18/09/2018 05:20 PM)Hardcor123 napisał(a):  Gdzie jest sens kupować Gta 5 na telefon nawet jeśli istnieje? Przecież nie daje takiej frajdy jak na Pc czy PSP.

To na pewno ale telefon masz cały czas pod ręką, to troche co innego.A normalne jest, że nikt nie oczemuje jakości gry, którą mamy na pc, na telefonie Smile