eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Spain Map v 2.2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Mapy (/forum-456.html)
+----- Wątek: [ETS2] Spain Map v 2.2 (/thread-47927.html)



Spain Map v 2.2 - Ania - 28/09/2018 09:12 AM

Image

Cytat:Map of Spain v2.2 for ETS 2 v1.31
30 cities, beautiful scenery, interesting road junctions.

The map works in two variants: with europe and standalone. For a standalone version, you need to select spain.mbd module.

The map is compatible so far only with Promods v2.30.
The correct load order you can read in Readme file.

For version 1.31.
The version for 1.32 is coming soon! ?

Credits:
ATM, adaptation by Waldo70


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: Spain Map v 2.2 - adamix - 28/09/2018 09:27 AM

Testował ktoś może albo widział jakiś gameplay? Bo projekt wydaje się być ciekawy, nawet tylko z uwagi na Hiszpanię. Co prawda w wersji z Promods mapa trochę rozjechana porównując z rzeczywistą.


RE: Spain Map v 2.2 - lukaszek34 - 29/09/2018 12:44 AM

Na innym forum pisali że ma dużo bugów widocznie testował ją ktoś już jeśli dał opis z mapy


RE: Spain Map v 2.2 - Michal_Z_gno - 29/09/2018 01:06 AM

(28/09/2018 09:27 AM)adamix napisał(a):  Co prawda w wersji z Promods mapa trochę rozjechana porównując z rzeczywistą.

Porównałem mapkę z gry z google i widać, że łączenie obu map jest źle zrobione, w złym miejscu - pewnie łatwiej było to zrobić sektorowo, nie wchodzić na tereny PM czy cuś bo prawidłowo to obie mapki powinny nachodzić na siebie (a konkretniej Hiszpania powinna być cała przesunięta aby mieściła się w tym tle np. miasto Girona leży kawałek powyżej Barcelony itd.).
Ogólnie topografia tej mapy jest raczej bardzo luźno potraktowana.


RE: Spain Map v 2.2 - Narzew - 29/09/2018 03:12 AM

Po zarysie dróg widzę że to jest kopiuj/wklej z mapy TSM. A niestety w przypadku mapy TSM, Hiszpania została średnio wykonana.
Poprawcie mnie jak się mylę, ale już gdzieś widziałem tą siatkę dróg..