eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wyrzuca grę podczas przeglądania modów. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Wyrzuca grę podczas przeglądania modów. (/thread-47961.html)



Wyrzuca grę podczas przeglądania modów. - Teddy PL - 02/10/2018 12:27 PM

Witam,

Od aktualizacji Ets2 do v1.32.x mam pewien wkurzający problem.
Otóż gdy odpalam grę i jestem w menu wyboru profili i chcę sobie zobaczyć jakie mody mam aktywne dla jakiegoś profilu to jak posiedzę dłużej w menadżerze modów to po jakimś czasie wyrzuca mnie z gry do pulpitu i tu moje pytanie:

Dlaczego Pytajnik
Czy może to mieć związek z jakimiś modami czy może z modami z workshop-a Pytajnik

Mam parę modów na v1.31, ale mimo że odpalałem je na najnowszej wersji na profilu do testowania modów to nie robiły żadnej krzywdy grze i nie wyrzuca do pulpitu.

Nie mam żadnych modów świecących się na czerwono i które widać że są niekompatybilne z daną wersją gry.


RE: Wyrzuca grę podczas przeglądania modów. - xyzan - 02/10/2018 01:16 PM

Oczywiście, że może mieć. Gra wczytuje wszystkie mody z managera, weryfikuje itp w momencie uruchamiania gry. Weź pod uwagę, żę to że masz wykrzyknik i napis, że mod jest niekompatybilny zależy tylko i wyłącznie od tego, czy autor moda wstawił w wymaganiach wersje. Jeżeli nie wstawił, to możesz mieć, że niby jest kompatybilny, ale grę i tak będzie wyrzucać.

Możesz spróbować przenieść zawartość katalogu mod do innego katalogu i zobaczyć jak Ci się będzie gra zachowywać. Może być, że przestanie. Zacznij dodawać powoli mody (już na 1.32, bo w sumie stare niepotrzebne).
Pytanie też jest, jaki masz sprzęt? Bo w wersji 1.32 SCS podkręciło rendering i często się zdarza, że starszy sprzęt który działał przyzwoicie na 1.31, nie daje rady na 1.32.
Ale zacząłby, od czyszczenie folderu mod - może pomoże Smile