eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M&D International - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M&D International (/thread-48000.html)



RE: M&D International - Redek - 06/05/2021 08:34 PM

Robiłem u Dolara. Nigdy więcej. Jak z frachtu miał dużo to płacił dniowki. Jak mało to %. O myjni zapomnij sam musiałem myć zepsutą myjką. O mechaniku też zapomnij. Wymiana klocków, tarcz kół samemu. Taka żyła


RE: M&D International - tyczus - 06/05/2021 08:34 PM

Kolego, to są same kłamstwa. Sprawa zgłoszona na policję...


RE: M&D International - Dolar - 06/05/2021 08:38 PM

Chłopie jak Ty nawet nie wiedziałeś jak połówkę wbić w manualu i jeździłeś całymi biegami. Do tego notorycznie w poniedziałki nie zjawiasz się w pracy. Jestes brudas i łachmaniarz. Najlepiej drutem i prosić warsztat o wymianę żarówki. Nie pozdrawiam.


RE: M&D International - Dolar - 22/05/2021 09:44 PM

No to się pośmialiśmy z Redkiem, czas na jakąś relację!

OPOLSKIE KOCHA KLASYKI!

Nysa --> Starachowice --> Nysa
Przeglądając oferty z różnymi reliktami PRLu trafiłem na świetną ofertę. Star 200, który 3ci rok jest już w stodole i czeka na lepsze czasy. Cena dość wysoka, na auto które na ten moment nie odpala. Mimo wszystko wziąłem telefon, zadzwoniłem i dogadałem się. Odpaliłem Dafa, zapiąłem megę i kierunek Starachowice. Bo w sumie gdzie indziej można kupić Stara 200 jak nie tam Big Grin Pieniądze do koperty, kierunek Opole. Najkrótsza trasa, a nie ukrywam, że chciałem to objechać bez pauzy na sen. Po prawie 5h dojechałem na miejsce. W cofałem na posesję i poszedłem dokładnie obejrzeć wóz. Dość mocno zakurzony, jednak cały czas pod dachem, więc blacharka w stanie idealnym. Końcowy wypust, pierwszy właściciel, opony bezdętkowe, kiper 3 stronny, silnik SW400 Turbo, oryginalna farelka, pokrowiec. Bałem się tego co może być w misce olejowej, więc tylko nabiłem powietrza, a właściciel Ursusem C360 wepchał mi Starka na sztywnym holu na podwozie. Pospinałem, zabezpieczyłem i zacząłem cieszyć się jak dziecko. Trochę opłukałem go na myjce bezdotykowej, żeby jakoś się prezentował. Generalnie powrót udany, musiałem trochę pochachmęcić z tacho, ale to małe miki :E
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Cel podróży.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Czekaj pan, bo cofam!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Pod domem, idę oglądać.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Ale jest świetny, już niedługo będzie biało-zielony.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Uwielbiam Blush
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Załadowany, pospinany ruszam.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Dziękuje za udane zakupy!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Pauza się rysuje.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Zaraz baza.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Baza, czas na zrzutkę i remonty :E
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - Szymuś. - 22/05/2021 09:48 PM

Fajoweee! Big Grin


RE: M&D International - Ziom - 23/05/2021 08:18 AM

Duża i bardzo fajniutka fotorelacyjka Smile - jak zawsze zresztą Big Grin


RE: M&D International - tyczus - 23/05/2021 01:00 PM

Czy siodło nie było przeciążone ? Pozdrawiam Szefa


RE: M&D International - Luksik[sc] - 23/05/2021 04:50 PM

Bardzo ładny star, pozdrowienia i moc uścisków dla całej rodziny.


RE: M&D International - tyczus - 23/05/2021 06:09 PM

Czas trochę pajęczyny zdmuchnąć z tematu także coś tam wymyśliłem Smile

Jak to co poniedziałek na kacu dzwoni telefon
"No Domienik szybka robota" mhm coś czuje, że taka szybka jak te ostatnie Czechy albo wyjazd na Francję z naszym wspólnym kolegą Tomkiem (ofc pozdrawiam), no ale co czefowi się nie odmawia bo zaraz zacznie marudzić jak to na niego przystało. Ogólnie miała być Szwecja no to zadowolony Olunia miała robić kanapki z mortadelo i Culineo kupować aż tu nagle dzwoni i mówi, ty ale wiesz, że ta Szwecja to koło Wałcza nie? No to skoro tak to mówie, że nie dam tym razem zarobić Małgorzacie z baru i wezmę kotlety. Załadunek super sprawa jeden bok tyle, że załadunek na budowie po 22 Sad. Trasa krótka ale noc długa, na miejscu byłem na rano bo przecież człowiek musi pospać w nocy jak Pan a nie kierowca. Na rozładunku M E K S Y K, samochodów od ciula więc dużo nie myśląc kładę się na wyro i czekam na 9 kanale ( :E ) i tyle.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Buźka



RE: M&D International - Dolar - 23/05/2021 06:10 PM

Motywacja do awansu na lepszą naczepe widze dziala znakomicie Blush . Ciekawe kiedy Masełko coś wrzuci...