eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M&D International - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M&D International (/thread-48000.html)



RE: M&D International - Iśmik - 27/01/2019 12:45 AM

Klimat nieziemski, trzymaj to jak najdłużej Dolores! Big Grin


RE: M&D International - Maseł - 27/01/2019 12:48 AM

Piękne to jest! Big Grin


RE: M&D International - Perkins - 27/01/2019 12:57 PM

Hej, cześć, siemanko. To ja jestem nowym wodzicielem w tej zacnej firmie i będę pomykał tym starym dafem ATI z frontem 95tki, Maciej ściemnia wszystkim co by było, że niby tak nowocześnie i BAG się nie będzie czepiało. :E Wczoraj ogarnąłem wnętrze, bo lekki syf był, wrzuciłem to co potrzebne i załadowany dzisiaj rano po obiedzie wystartowałem w stronę Niemcowni, ale to opowieść na kiedy indziej. Łapcie fotkę tego żelastwa co by nie było, że taki gołosłowny jestem. :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M&D International - Dolar - 27/01/2019 01:01 PM

Witam Cię Wojtku i mam nadzieję że szybko się na Tobie dorobie Q7!


RE: M&D International - Redek - 27/01/2019 06:33 PM

Nie spodziewałem się Ciebie tutaj! :E Czekam na jakąś relację z Twoim udziałem Wojtku. Big Grin


RE: M&D International - Heywood - 27/01/2019 06:35 PM

Fajnie, że ekipa się rozwija, co do Q7 to bym na to nie liczył, bo pół to oni pokradną, no ale sam sobie wybierasz owce. :E


RE: M&D International - Brayoo - 27/01/2019 06:54 PM





Dolar jak usłyszał, że jestem gotów na kolejne zlecenia to nawet nie krył radochy z tego powodu. Na pewno ma jakieś interesy w tym Rolleyes

Jak Wam napiszę, że przy tych zleceniach zrobiłem blisko 3500 km ? Nie wiem jak to się stało, ale ważne, że Scania już zarabia na siebie.

Na początku to o jeden dzień mi przesunał załadunek w Mondelezie. Więc na spokojnie miałem jeszcze jeden dzień na jakieś dłubanie. Na drugi dzień podjechałem rano i czekałem. Ruszyłem po 16 w stronę Suwałk. Zastanawiacie się po co ? Maciek załatwił blisko 20T do Espoo. Cieszyłem się bo chyba tam nie byłem jeszcze. Za Suwałkami wypadła pauza, a rano przywitało mnie ładne słoneczko.

Image

Lekka niepewność podczas przemierzania kolejnych kilometrów, ale nie było źle. W Scanii czuje się jeszcze lepiej, wszystkie zmiany wyszły tak jak chciałem i bardzo mi się podoba. Najważniejsze to chyba to, że mam ekspress w końcu do kawy ! Nic się nie działo szczególnego po drodzę i gdy dojechałem na miejsce to był już wiceczór.

Image

Image

Image

Następnie miałem kawałek podjechać na załadunek do Vanty. Tak też się stało. O dziwo nie czekałem za długo i zaraz byłem załadowany przesyłkami. Ciężar mały więc jechało się spoko, oprócz śliskich miejsc .... Jak widzicie musiałem wracać na Polske i przez nią butować. Trochę czasu straciłem, ale koniec końców i tak miałem zapas także bez stresu. Nie obyło się bez niebezpiecznej sytuacji bo ktoś wziął się za wyprzedzanie, ale nie wiem czy nie miał czym, czy nie miał przyczepności ? W każdym bądź razie było hamowane i w lusterkach widziałem, że gość za mną MANikiem może nie dać rady. Dał rade. . . Uff !
Słowacja poszła gładko i Węgry w sumie też. Jedynie Rumunia mnie przywitała w kilku miejscach ciekawą nawierzchnią na drodzę i kilkoma kozaczkami za kierownicą. Przesyłki na miejscu w Kluż Napoce (tak to sie odmienia?). Kolejny kurs to podjazd ~30 km do Tureni.

Jestem na miejscu, ale kręce pauzę, a i tak wcześniej by mnie nie wzieli jak poniedziałek. Weekend w Rumunii Ok

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dzięki, jeśli ktoś przeczytał i obejrzał całość !


P.S.
Koguty i baner jeszcze nie podłączone. Teraz przy mrozach to nie wiem kiedy to zrobię. Muszę robić robotę na razie.

P.S. 2
Wypadłem z formy jeśli chodzi o relacje, postaram się poprawić.






RE: M&D International - Redek - 27/01/2019 06:56 PM

Sztos fotki jak zawsze Tomku! Big Grin


RE: M&D International - Dolar - 27/01/2019 06:57 PM

Jutro z samego rana przelew wychodzi do Ciebie Tomeczku! Świetna relacja, oby tak dalej :E


RE: M&D International - Heywood - 27/01/2019 06:59 PM

Co Ty tam masz naskrobane na tej szybie? Paola? Ten sok? :E