eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M&D International - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M&D International (/thread-48000.html)



RE: M&D International - Maciejos - 20/02/2019 07:09 PM

Ciebie też ten UDAR wciągnął Big Grin ? Relacja bardzo przyjemna, a DAF wygląda niesamowicie. Wink


RE: M&D International - Dolar - 20/02/2019 07:10 PM

Na szczęście nie, to tylko przysługa dla kolegi, który musiał pilnie zjechać Wink


RE: M&D International - Brayoo - 20/02/2019 08:31 PM

No ja mysle ze to jednorazowe jest. Wiesz co o ty mysle.

Relacja dobra, ale to logo na naczepie... Postaraj sie !


RE: M&D International - WeiserPL - 21/02/2019 05:50 PM

Jest git Dolar! Dobrze Brayoo, jazda z Udarem Big Grin


RE: M&D International - RafiTGX - 22/02/2019 04:41 AM

No robić tu na mnie.


RE: M&D International - Johny Trucker - 22/02/2019 06:34 AM

Panowie robicie robotę! Oby tak dalej Smile


RE: M&D International - Brayoo - 23/02/2019 07:07 PM

Byłem z Maćkiem cały czas na łączach i powiedziałem mu, że potrzebuję zjechać żeby pozałatwiać kilka spraw.
Podczas powrotu z ostatniej trasy przyszły w końcu pieniądze za faktury od Maćka. Zadzwoniłem i powiedziałem, że wszystko się zgadza i że biore kilka dni wolnego. Odstawiłem chłodnie i Scania pod dom. Mijały kolejne dni, a ja dalej załatwiałem swoje sprawy.... na 4ty dzień dzwoni Dolcze i mówi, że ma jakąś kronke i czy nie wezmę jej na kilka tras bo to firana, a on kocha firany itp. Mowię, słuchaj nie wiem, gdzie ją masz? On do mnie, że jedzie z nią patatają i mi może ją podstawić. Myślę sobie pewnie, doje* ją jeszcze na tych dziurach :E
Wiecie co ? Za 45 minut był już u mnie. Wpada jak po ogień i mówi Tomuś patrz co mam dla Ciebie, patrz jaka fajna ... Poszliśmy oglądać ten wynalazek, a później zaprosił mnie nawet na obiad( myśli chyba, że jest super bossem, czy co <?>).


Podczas załatwiania spraw, wpadło kilka zmian.

Image

Gdy wszystko miałem ogarnięte to info do Maćka, że czekam na zlecenie. Oddzwonił, mówi spokojnie w sobote podjedziesz do Nysy i załadują od razu. Wiecie jakie to 'spokojnie' jest? Od 10 do 15 stałem na załadunku mimo, że nic się nie działo a oni nic nie wiedzieli. Tak Maćko ma wszsytko dograne. Pojechałem w stronę Rumunii tak daleko na ile mi pozwolil czas i pauza. Jutro butuje dalej !

Image

Image

Lepsza jakość :
http://www.flickr.com/masbra



RE: M&D International - Dolar - 23/02/2019 08:13 PM

Mi się wydawało, że inną naczepę Ci przyciągnąłem :E


RE: M&D International - Iśmik - 23/02/2019 08:55 PM

Nie wiem czemu, ale ta Scania jakoś u Maćka lepiej wyglądała na zdjęciach xD
Świetny klimat tutaj chłopaki, oby tak dalej! Big Grin


RE: M&D International - Aras. - 23/02/2019 09:05 PM

Fajna Szczania Maćko, ale ta naklejka na środku szyby bym zastąpił tabliczką :E